Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 lutego 2005, 17:55

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: RollerCoaster Tycoon 3

W poradniku do trzeciej części gry RollerCoaster Tycoon znajdziecie przede wszystkim cenne informacje i wskazówki, wyjaśniające zasady rządzące rozgrywką, dowiecie się jak w sprawny sposób zarządzać wesołym miasteczkiem oraz ukończyć kampanię singleplayer.

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do trzeciej części gry „RollerCoaster Tycoon”. W przygotowanym przeze mnie tekście znajdziesz przede wszystkim cenne informacje i wskazówki, dzięki którym poznasz zasady rządzące rozgrywką, dowiesz się również jak w sprawny sposób zarządzać wesołym miasteczkiem, dzięki czemu będziesz mógł ukończyć przygotowaną przez producentów kampanię singleplayer.

Poradnik podzielony został na kilka części. Początkowe strony to przede wszystkim opis podstawowych elementów rozgrywki, bez znajomości których nie powinieneś w ogóle zaczynać zabawy. Objaśniam między innymi w jaki sposób poznawać preferencje odwiedzających park gości czy też jak zagospodarować dostępny obszar. Wszystko zostało ułożone w taki sposób, aby nie pokrywać się z instrukcją obsługi a jedynie uzupełniać przedstawione w niej informacje czy też wyróżniać ważniejsze jej elementy.” - „Stranger”

RollerCoaster Tycoon 3 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry RollerCoaster Tycoon 3 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.