Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 lutego 2005

Komiksowy bohater Lobo nie pokaże się graczom
Komiksowy bohater Lobo nie pokaże się graczom

eLKaeR, 19 lutego 2005, 15:45

Według naszej wiadomości z 7 stycznia 2005 w latach 2005-2007 nastąpić ma prawdziwa inwazja gier, opartych na przygodach komiksowych postaci. Ostatnio pojawił się niezły The Punisher, a wkrótce nadejdzie rynkowa premiera np. Predator: Concrete Jungle i Constantine (edycja PC). Niestety jedna z przewidzianych pozycji elektroniczno-rozrywkowych, traktujących o super-bohaterach, nie trafi do sklepów.

Tekken 5 kiedy indziej
Tekken 5 kiedy indziej

eLKaeR, 19 lutego 2005, 14:44

Piąta część popularnego cyklu Tekken nie ukaże się w Stanach Zjednoczonych w połowie marca bieżącego roku, chociaż jeszcze kilkanaście dni temu korporacja Namco uznawała ten termin za obowiązujący (vide news z 7 lutego 2005). Ustalono bowiem właśnie nową datę komercyjnego debiutu gry za Wielką Wodą.

Niedługo zagramy w Eastside Hockey Manager 2005

Elrond, 19 lutego 2005, 14:05

No coż, sytuację z rozgrywkami NHL, wszyscy fani na pewno znają. Po prostu chłopaki od krążka nie dogadali się z chłopakami od kasy, i niestety, jak na razie, nic nie wskazuje na to abyśmy obejrzeli najlepszą ligę świata w akcji (w tym sezonie). Ale nic straconego, od czego mamy komputery? I Eastside Hockey Manager 2005, która tworzona jest przez Sports Interactive (Football Manager). Wydaniem gry zajmie się SEGA.

Zaanonsowano Mission Barbarossa

Elrond, 19 lutego 2005, 13:52

Jeśli myśleliście, iż w kwestii gier z serii Blitzkrieg powiedziano już wszystko to jesteście w błędzie. I z błędu tego wyprowadzi Was osobiście firma CDV, która zaanonsowała tworzenie Mission Barbarossa, kolejnego dodatku do popularnej serii strategicznej. Wielbiciele Blitzkrieg mogą się spodziewać nowej gry już 8 kwietnia.

Nowa gra od Capcom?

Elrond, 19 lutego 2005, 13:49

Bardzo ciekawe informacje, mające źródło w obozie Capcom, rozprzestrzeniają się od pewnego czasu po sieci. Plotki głoszą, iż właściciele konsol PS2 mogą otrzymać w swoje ręce projekt, przy tworzeniu którego swoje siły połączyli panowie Hiroyuki Kobayashi (Resident Evil 4) oraz Makoto Tsuchibayashi (Devil May Cry). Może powstać wybuchowa mieszanka!

Legendarny He-Man jest już blisko
Legendarny He-Man jest już blisko

eLKaeR, 19 lutego 2005, 13:46

Pierwotnie gra He-Man: Defender of Grayskull, traktująca o krucjacie tytułowego nadczłowieka i jego wiernego Kota Bojowego przeciwko złym mocom demonicznego Szkieletora, miała ujrzeć światło dzienne w 2003 roku. Jednakże koncern wydawniczy TDK Mediactive wycofał się i dzieło firmy Savage Entertainment zostało na przysłowiowym lodzie. Na szczęście do akcji wkroczyła korporacja Midas Interactive.