Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 lutego 2005

Drugi dzień Poznań Game Arena 2005 już za nami
Drugi dzień Poznań Game Arena 2005 już za nami

Speed, 26 lutego 2005, 20:29

Drugi dzień targów Poznań Game Arena 2005, dedykowanych ludziom młodym i nowoczesnemu stylowi życia, przed kilkunastoma minutami właśnie się zakończył. Program wydarzeń zbytnio nie różnił się od wczorajszego, za to pojawiło się znacznie więcej graczy i osób zwiedzających.

Historia serii The Settlers - cz. 6
Historia serii The Settlers - cz. 6

Krystian Smoszna, 26 lutego 2005, 19:21

Już wkrótce na polskim rynku zadebiutuje najnowsza, piąta odsłona gry The Settlers. Mająca ponad dziesięcioletnią tradycję marka zmieniła diametralnie swoje oblicze, o czym zresztą można przekonać się uruchamiając oficjalne demo. W serii krótkich artykułów, przedstawiliśmy kolejne odsłony programu. Dzisiaj przyjrzymy się bohaterom Dziedzictwa Królów.

Rugby League po raz 2

Elrond, 26 lutego 2005, 12:31

Firma Home Entertainment Suppliers poinformowała o fakcie tworzenia Rugby League 2, która ukaże się na platformach PS2 oraz PC. Gra jest bezpośrednim kontynuatorem pomysłów zawartych w Rugby League, dodając do pierwowzoru szereg nowych funkcjonalności.

Call of Duty 2 potwierdzona?

Elrond, 26 lutego 2005, 12:21

Serwis fanowski PlanetCallOfDuty zamieścił na swoich stronach rewelacje, które prawdopodobnie pochodzą z lutowego numeru PC Gamera. A rewelacje owe dotyczą sequela Call of Duty, którego produkcja tym samym wydaje się być potwierdzona.

Nici ze sprzedaży Eidosa

Elrond, 26 lutego 2005, 12:19

Kilka dni temu na łamach naszego serwisu pojawiła się wiadomość dotycząca potencjalnego kupca brytyjskiego koncernu wydawniczego Eidos, który ostatnio ma spore kłopoty, głównie finansowe (patrz Kto w końcu kupuje Eidos). Wygląda jednak na to, iż analitycy, którzy byli niemal stuprocentowo pewni, iż nabywcą Eidos jest firma New Corp, pomylili się.

Cuban Missile Crisis = The Day After
Cuban Missile Crisis = The Day After

eLKaeR, 26 lutego 2005, 12:16

Ponad czterdzieści lat minęło już od pamiętnego kryzysu kubańskiego, w którym w głównych rolach wystąpił Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich oraz Stany Zjednoczone. Rok temu zapowiedziano PeCetową strategię czasu rzeczywistego Caribbean Crisis, przemianowaną później na Cuban Missile Crisis. Jak się obecnie miewa omawiany projekt?

Świeże wieści od autorów gry And Then There Were None

eLKaeR, 26 lutego 2005, 09:43

Struktura przygodówki pt. And Then There Were None, czyli pierwszej gry z planowanej pięcioczęściowej serii na kanwie twórczości literackiej pamiętnej Agathy Christie, jest według Scotta Nixona z firmy AWE Productions gotowa w dziewięćdziesięciu procentach. Oprócz tego doniesienia mamy dla Was kilka innych wieści, dotyczących wspomnianego tytułu.

Twórcy Post Mortem i serii Syberia szykują demo Still Life

eLKaeR, 26 lutego 2005, 09:41

Jeśli jesteście entuzjastami przygodówek, to zapewne dobrze wspominacie Post Mortem oraz obie części cyklu Syberia. Owe marki powstały dzięki staraniom ludzi z kanadyjskiej firmy developerskiej Microids, która opracowuje obecnie zupełnie nowy produkt elektroniczno-rozrywkowy o nazwie Still Life. Na oficjalnej internetowej witrynie tego projektu trwa odliczanie przed ukazaniem się wersji demo.