Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 lutego 2005

Scrapland powędrowało do tłoczni

Speed, 12 lutego 2005, 18:03

Konsorcjum Enlight oznajmiło, że gra Scrapland w wersji na konsolę Microsoft Xbox, uzyskała właśnie złoty status, co oznacza, że proces produkcji został pomyślnie zakończony. Następnym etapem jest już tylko rynkowa premiera – będzie ona miała miejsce dokładnie 25 lutego, oczywiście tego roku.

Dzielni Spartanie zaatakują już za rok
Dzielni Spartanie zaatakują już za rok

eLKaeR, 12 lutego 2005, 14:56

Osobliwa moda na starożytność trwa. Po filmie Troy (Troja) do kin wkroczył Alexander (Aleksander), a za dwa lata ujrzymy nowy hollywoodzki obraz o królu macedońskim – Alexander the Great (Aleksander Wielki) z Leonardo DiCaprio w roli głównej. Świat gier wirtualnych wyjątkowo łatwo poddaje się panującym trendom, więc właśnie dlatego w przyszłym roku zobaczymy strategię RTS pt. Sparta: Ancient Wars.

Szczegóły nt. Reservoir Dogs w wersji PC, PS2 i Xbox

eLKaeR, 12 lutego 2005, 12:23

Reżyserski kunszt Quentina Tarantino mogliśmy niedawno podziwiać w dwóch częściach Kill Bill, a wcześniej m.in. w Jackie Brown i Four Rooms (Cztery pokoje) oraz oczywiście w kultowym Pulp Fiction. Ów Amerykanin nakręcił także na początku lat dziewięćdziesiątych XX wieku film Reservoir Dogs, znany w Polsce pod nazwą Wściekłe psy. W przyszłym roku pojawić się ma gra, bazująca na tym ostatnim tytule.

Nowy Starcraft na konsolach następnej generacji?

eLKaeR, 12 lutego 2005, 12:21

Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox i Nintendo GameCube, to urządzenia określane jeszcze całkiem niedawno mianem konsol następnej generacji. Jednak teraz rzeczona etykietka niekoniecznie pasuje do tych produktów i odnosi się raczej do ich nadchodzących sukcesorów. Właśnie z tą sprawą wiążą się świeże informacje, dotyczące szumnie zapowiadanej taktycznej gry akcji pt. Starcraft: Ghost.

Zapowiedziano Sword of Destiny
Zapowiedziano Sword of Destiny

Speed, 12 lutego 2005, 10:44

Konsorcjum wydawnicze Rising Star Games zaanonsowało nową trzecioosobową grę akcji, zatytułowaną Sword of Destiny. Program dedykowany będzie konsoli Sony PlayStation 2, a rynkowa premiera odbędzie się w czerwcu br.

Ojciec Chrzestny - nowy trailer dostępny!
Ojciec Chrzestny - nowy trailer dostępny!

Speed, 12 lutego 2005, 10:03

Wirtualna adaptacja Ojca Chrzestnego już teraz, na wiele miesięcy przed rynkową premierą (ta zapowiedziana jest na jesień tego roku) wśród graczy wywołuje bardzo pozytywne reakcje. Nie brak tu nawiązań do słynnej gry akcji Mafia, a sami producenci porównują swoje przyszłe dzieło do serii Grand Theft Auto. Po niedawno opublikowanych obrazkach czas na pierwszy konkretny, oficjalny trailer z gry.