Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 lutego 2005

Poradnik: Evil Genius

Redakcja GRYOnline.pl, 1 lutego 2005, 19:42

Poradnik do nowatorskiej gry Evil Genius, przy pomocy którego bez większych przeszkód wybudujecie imperium zła, a także uchronicie się przed organizacjami reprezentującymi prawo i sprawiedliwość, by przygotować ogólnoświatową zagładę.

Take-Two inwestuje w baseball

[email protected], 1 lutego 2005, 19:28

MLB to skrót, który z pewnością niewiele mówi większości Polaków. Tym bardziej mało znane są jego rozbudowane wersje, czyli MLBP, MLBPA i MLBAM... Wierzcie mi jednak, że MLB dla wielu Amerykanów jest niemal na równi ciekawym co NBA, NHL, czy NFL. Być może za sprawą firmy Take-Two baseball, bo to on kryje się pod tajemniczymi skrótami, przestanie się nad Wisłą kojarzyć wyłącznie z panami lubujących się w dresach.

Kolejne gwiazdy użyczą głosów w Ojcu Chrzestnym

Krooliq, 1 lutego 2005, 18:04

W styczniu informowaliśmy Was o powstawaniu gry Ojciec Chrzestny (patrz wiadomość Pierwsze informacje o wirtualnej adaptacji Ojca Chrzestnego). Dziś zostały ujawnione kolejne szczegóły dotyczące tej publikacji, tym razem chodzi o kolejne hoolywoodzkie gwiazdy, które dołączą do pracy nad jej produkcją i użyczą swoich głosów, a są to : James Caan i Robert Duvall, czyli filmowy Sonny Corleone i consigliere Tom Hagen.

Irth Online – nowa gra MMORPG
Irth Online – nowa gra MMORPG

Kull, 1 lutego 2005, 16:29

Studio developerskie Magic Hat Software ogłosiło, iż premiera jego najnowszego dzieła – programu zatytułowanego Irth Online, nastąpi w drugim kwartale tego roku. Ujawniono już pierwsze screeny i informacje o grze, oraz rozpoczęto zapisy na beta testy.

Rebel Raiders: Operation Nighthawk w przygotowaniu
Rebel Raiders: Operation Nighthawk w przygotowaniu

ComCo, 1 lutego 2005, 13:16

W katalogu wydawniczym francuskiej firmy Nobilis pojawił się nowy tytuł. Rebel Raiders: Operation Nighthawk będzie zręcznościowym symulatorem podniebnych zmagań z wykorzystaniem futurystycznych samolotów bojowych. Premierę całości wyznaczono ogólnie na kwiecień (póki co tylko we Francji), wśród docelowych platform sprzętowych figurują zaś: komputery klasy PC oraz konsole PlayStation 2.

Najlepiej sprzedające się gry w Media Markt - tydzień 5

ComCo, 1 lutego 2005, 13:08

Przed Wami najnowsze, piąte w tym roku notowanie najlepiej sprzedających się pozycji elektroniczno-rozrywkowych w sieci sklepów Media Markt (tydzień od 24 do 30 stycznia). Poniższe zestawienie obejmuje trzy platformy sprzętowe: PC, PlayStation 2 oraz Game Boy Advance.

Wstęp tylko dla dorosłych!

Krooliq, 1 lutego 2005, 13:00

W sieci pojawiła się nowa strona gry MMORPG zatytułowanej Sociolotron. Ma to być coś w rodzaju Simsów dla dorosłych (powyżej 21 roku życia) ze względu na nagie postaci, niecenzuralny język i sceny seksu.

Sudeki na PC coraz bardziej realne

Speed, 1 lutego 2005, 12:59

Wygląda na to, że nasze przypuszczenia z połowy grudnia jakoby Sudeki, ceniona w środowisku gra cRPG zadebiutować miała również na PC, okażą się prawdą. Po przecieku ze strony firmy ATI przyszedł czas na niemiecką organizację klasyfikującą gry video w tym kraju. Panowie z German Ratings Board Sudeki już sklasyfikowali – wydanie na PC przeznaczone będzie dla graczy powyżej 12 roku życia.

Ion Storm - upadek?

Judith, 1 lutego 2005, 12:01

Jak mawia jeden z naszych redakcyjnych kolegów: „Człowiek na poziomie powinien się trzymać w pionie”. Wygląda na to, że jedna z firm, wydająca ciekawe, innowacyjne gry, powinna bez trudu realizować to motto, a tymczasem...

Multi Theft Auto – wersja v0.5 dostępna!
Multi Theft Auto – wersja v0.5 dostępna!

Speed, 1 lutego 2005, 11:39

MTA Team, twórcy świetnej, wieloosobowej modyfikacji gier Grand Theft Auto III oraz GTA: Vice City, wypuścili nową wersję swojego sztandarowego produktu. Multi Theft Auto 0.5 nie wprowadza większych rewolucji, jest to raczej dalsza ewolucja tego, co już znaliśmy z wcześniejszych wydań (pojawiło się m.in. dużo zmian i ulepszeń).

Football Deluxe – nowa gra już wkrótce
Football Deluxe – nowa gra już wkrótce

Krooliq, 1 lutego 2005, 11:20

Firma Strategy First Inc. podała właśnie do wiadomości, że wspólnie z argentyńskim developerem Evoluxion, kończy pracę nad nową grą z gatunku managerów piłkarskich. Football Deluxe – taki tytuł będzie nosić ta publikacja, europejską premierę będzie mieć jeszcze w tym kwartale.

Yohoho! Puzzle Pirates od kwietnia w pełni oficjalnie
Yohoho! Puzzle Pirates od kwietnia w pełni oficjalnie

Speed, 1 lutego 2005, 10:59

Idę o zakład, że gry z gatunku massive multiplayer online – zwłaszcza w ostatnich miesiącach – kojarzą się Szanownym Czytelnikom z wielkimi produkcjami pokroju World of Warcraft czy też Everquest II. Co byście powiedzieli na bardziej strawną i mniej wymagającą odmianę tego gatunku? Jak nas poinformowano, w kwietniu tego roku francuski koncern Ubisoft rozpocznie rynkową sprzedaż gry Puzzle Pirates.

Gry brutalne, coraz mniej popularne

Kull, 1 lutego 2005, 10:01

Gry komputerowe niosą ze sobą zło, a młodzież uznaje tylko takie programy multimedialne, które propagują przemoc, sex i narkotyki. Według ostatnich badań amerykańskiej instytucji ESRB (zajmującej się klasyfikowaniem gier dla poszczególnych kategorii wiekowych) sytuacja na rynku wygląda całkowicie odwrotnie.

Nowy LotR, nowe Simsy i C&C – czyli pozdrowienia z Florydy od Electronic Arts

Judith, 1 lutego 2005, 09:44

W ramach szukania nowych talentów do pracy przy kolejnych tytułach, znana wszystkim firma Electronic Arts odwiedziła uniwersytet na Florydzie. Z tej okazji odbył się tam specjalny pokaz, na którym można było ujrzeć nadchodzące tytuły. Ponadto wypowiedzi panów z EA rzuciły nieco światła na gry, dotychczas znane tylko z niejasnych pogłosek.

Dangerous Waters pojechała do tłoczni!

Krooliq, 1 lutego 2005, 09:06

Dziś mamy dobrą wiadomość dla fanów morskich batalii - firma Battlefront.com podała właśnie do wiadomości, że gra Dangerous Waters, pojechała już do tłoczni i jej premiery możemy się spodziewać w ciągu dwóch do czterech tygodni.

NASCAR: SimRacing już za dwa tygodnie

Krystian Smoszna, 1 lutego 2005, 08:47

Niewiele czasu dzieli nas od premiery nowych wyścigów samochodowych, zatytułowanych NASCAR: SimRacing. Jak poinformował wczoraj ich wydawca - koncern Electronic Arts – gra trafi na amerykańskie półki sklepowe już za dwa tygodnie, 15 lutego 2005 roku.

Znamy datę rynkowego debiutu Jade Empire

Krystian Smoszna, 1 lutego 2005, 08:32

Znamy już ostateczną datę premiery gry cRPG o nazwie Jade Empire, która jak na razie przeznaczona jest tylko i wyłącznie na konsolę Xbox (grudniowe plotki dają jednak nadzieję, że program może ukazać się również na PC). Koncern Microsoft poinformował wczoraj wszystkich zainteresowanych, że najnowszy produkt firmy BioWare trafi na półki sklepowe w kwietniu.

Pierwszy, oficjalny trailer z filmu BloodRayne
Pierwszy, oficjalny trailer z filmu BloodRayne

Krystian Smoszna, 1 lutego 2005, 01:55

Nudzi Wam się już temat filmu Alone in the Dark: Evil Awakens i jego oszałamiającej kariery w amerykańskich kinach, które próbuje podbić od zeszłego piątku? Jeśli tak to mamy dla Was coś zupełnie odmiennego – BloodRayne a właściwie pierwszy oficjalny trailer nowego „dzieła” Uwe Bolla, który właśnie zadebiutował w sieci.