Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 lutego 2005, 19:42

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Evil Genius

Poradnik do nowatorskiej gry Evil Genius, przy pomocy którego bez większych przeszkód wybudujecie imperium zła, a także uchronicie się przed organizacjami reprezentującymi prawo i sprawiedliwość, by przygotować ogólnoświatową zagładę.

„Witam w poradniku do nowatorskiej gry ostatnich miesięcy, jaką jest Evil Genius. Z pomocą tego poradnika bez żadnych przeszkód wybudujesz niezwyciężone imperium zła, a także uchronisz się przed organizacjami reprezentującymi prawo i sprawiedliwość, by przygotować ogólnoświatową zagładę. Poradnik podzielony został na trzy główne część – część teoretyczną, opis sposobu przejścia gry (walkthrough) oraz spis wszystkich misji wraz z odpowiednimi mapami.

W części teoretycznej zostały opisane podstawy sterowania na wyspie i na świecie, a także sposób rozpoczęcia gry. Dalej następuje dokładny opis wszystkich postaci występujących w grze – zwykłych podwładnych, najemników oraz przeciwników (turystów, agentów i super-agentów). Później może przydać się stos rad dotyczących budowy bazy i jej ochrony, a także dokładny opis pomieszczeń, obiektów jakie można w nich umieścić i pułapek. Kiedy rozpoczniesz badania naukowe, niewątpliwie przyda się odpowiedni dział z wszelkimi możliwościami i kombinacjami, które prowadzą do odkrycia nowych rzeczy.” - „Ziuziek”

Evil Genius - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Evil Genius w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.