Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2011, 14:37

Wieści ze świata (God of War, Gears of War 3, Doom 3) 2/11/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zapisach do bety WildStar, spzredaży Kinecta, upublicznieniu kodu źródłego Dooma 3, darmowym DLC do Gears of War 3, zawodnikach w UFC Undisputed 3, a także nowym God of War.

Evil Genius

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Evil Genius. Produkcję studia Elixir możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Cena to 2,50 euro, czyli ok. 11 zł. Promocja potrwa do godziny 19:00.

WildStar

Firmy NCsoft i Carbine Studios rozpoczęły przyjmowanie zgłoszeń do beta testów gry MMO WildStar. Termin ich startu nie jest jeszcze znany. Premiera pełnej wersji odbędzie się w przyszłym roku.

Wieści ze świata (God of War, Gears of War 3, Doom 3) 2/11/11 - ilustracja #1

Kinect

Na półki sklepowe trafiło 10 mln kontrolerów Kinect, poinformował koncern Microsoft. Oznacza to, że w ciągu ostatnich 10 miesięcy do sprzedaży trafiło czterokrotnie mniej sztuk, niż w pierwsze 60 dni od momentu premiery urządzenia (8 mln). Przy okazji dowiedzieliśmy się, że program Kinect for Windows wystartuje w 2012 roku.

Doom 3

John Carmack zdradził, że do upublicznienia kodu źródłowego gry Doom 3 dojdzie na dniach. Aktualnie publikacja jest sprawdzana pod kątem legalności. Przypomnijmy, że decyzja o udostępnieniu kodu Dooma 3 została podjęta podczas imprezy QuakeCon 2011.

Gears of War 3

Z okazji premiery dodatku Horde Command Pack (w cenie 800 punktów Microsoftu), firmy Epic Games i Microsoft zapowiedziały darmowy zestaw Versus Booster Map Pack, który zostanie udostępniony na Xbox Live 24 listopada tego roku. W jego skład wejdzie pięć map do gry wieloosobowej – w tym dwie znane z poprzednich odsłon (Swamp, Clocktower), a także Azura, Rustlung oraz Blood Drive z Horde Command Pack. Przypominamy, że 13 grudnia premierę będzie miał pierwszy fabularny dodatek do GoW3, czyli RAAM’s Shadow.

UFC Undisputed 3

Serwis MMARocks.pl opublikował listę zawodników, w których wcielimy się w trybie Pride FC – jednej z nowych atrakcji UFC Undisputed 3, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier walki. Do pojedynków na najwyższym poziomie przystąpią w styczniu 2012 roku posiadacze konsol Xbox 360 i PlayStation 3.

Jurassic Park: The Game

Amerykańscy użytkownicy PlayStation 3 mogą skorzystać z ciekawej promocji. Mianowicie osoby, które do 8 listopada wykupią roczny dostęp do usługi PlayStation Plus otrzymają w ramach prezentu pełną wersję epizodycznej przygodówki Jurassic Park: The Game, autorstwa studia Telltale Games (oficjalna premiera w USA 15 listopada). Koszt abonamentu to 50 dolarów, a egzemplarza gry 30 dolarów, więc jeśli ktoś miał zamiar ją nabyć, to zdecydowanie korzystniej będzie skorzystać z promocji (w ramach PS Plus uzyskuje się co miesiąc dostęp do różnego rodzaju bonusów). Póki co, oferta nie została potwierdzona dla Europy.

God of War

Studio Sony Santa Monica ma ofertę pracy dla artysty koncepcyjnego, który dołączy do zespołu pracującego nad nową odsłoną cyklu God of War. Plotki na jej temat przewijały się na naszych łamach już kilkukrotnie. Dotąd nie doczekaliśmy się jednak oficjalnej zapowiedzi produkcji.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Sonic CD

Tom Clancy's Ghost Recon Online

NCIS

Asura’s Wrath

Ultimate Marvel vs. Capcom 3

Dragon's Dogma

Resident Evil: Revelations

Syndicate

Saints Row: The Third

Otomedius Excellent

Motionsports Adrenaline

Max Payne 3

Dead Rising 2: Off The Record

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Arcania: Fall of Setarrif - zwiastun na premierę

Jurassic Park - kulisy produkcji #2 - Powrót na Isla Nublar (PL)

Kingdoms of Amalur: Reckoning - kulisy produkcji #3 - przerywniki filmowe (PL)

Recenzja Battlefield 3 video recenzja

Gramy w Sonic Generations Gramy!

Star Wars: The Old Republic - Voidstar

Rusty Hearts - kulisy produkcji #5 - Natasha

The Second Guest - trailer #1

Syndicate - trailer #2

Sonic Generations - zwiastun na premierę

Serious Sam 3: BFE - trailer #2

Lollipop Chainsaw - Halloween Trailer

Heroes & Generals - kulisy produkcji

Gran Turismo 5 - Spec 2.0

Gears of War 3 - DLC Horde Command Pack

Dragon's Dogma - trailer #3

Halo: Combat Evolved Anniversary - zwiastun na premierę