Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360
Okładka Otomedius Excellent (X360)
OkładkaOtomedius Excellent (X360)

Otomedius Excellent X360

Otomedius Excellent to klasyczna strzelanina 2D w stylu znanym choćby z serii Gradius czy R-Type. Jest to kontynuacja wydanej w 2008 roku produkcji Otomedius Gorgeous. Fabuła opowiada o walce szwadronu kobiet-pilotów o przyszłość Ziemi.

Zręcznościowe | FPP | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Otomedius Excellent Premiera X360

24marca2011

producent: Konami wydawca: Konami Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Otomedius Excellent

Ikaruga

Bangai-O HD: Missile Fury

Omega Five

Przygotowana przez Konami gra jest kontynuacją wydanej w 2008 roku produkcji Otomedius Gorgeous. W porównaniu do pierwszej części, sequel dysponuje zdecydowanie większą zawartością oraz lepszą oprawą audiowizualną.

Fabuła opowiada o walce szwadronu kobiet-pilotów o przyszłość Ziemi. Twórcy przygotowali dziewięć różnych postaci, które zasiadają za sterami zwinnych maszyn bojowych i za pomocą wymyślnego uzbrojenia eliminują kolejne statki wrogów.

Konami przygotowało specjalny tryb współpracy nawet dla czterech graczy, którzy mogą przez sieć lub na wspólnym ekranie walczyć ramię w ramię z kolejnymi falami oponentów i potężnymi bossami. Otomedius Excellent został wzbogacony o liczne bonusy czekające do odkrycia dla najlepszych, a także specjalne materiały do ściągnięcia z sieci.

Produkcja została przygotowana w dopracowanej oprawie audiowizualnej, którą cechuje bogata w efekty specjalne grafika oraz elektryzująca ścieżka dźwiękowa. Tytuł uzupełniły stworzone w stylu znanym z japońskiej animacji wstawki wideo przedstawiające fabułę gry.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 9.2 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Otomedius Excellent: 12+

Otomedius Excellent Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live