Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360
Okładka Alien Hominid HD (X360)
OkładkaAlien Hominid HD (X360)

Alien Hominid HD X360

Fabuła Alien Hominid jest wyjątkowo prosta. Wcielamy się w małego, żółtego kosmitę nieznanej płci, którego statek zostaje zestrzelony przez agentów FBI. Biedny kosmita, chcąc powrócić do domu, musi odzyskać swoją maszynę.

Zręcznościowe | FPP | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Alien Hominid HD Premiera X360

28lutego2007

producent: The Behemoth wydawca: The Behemoth Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Alien Hominid HD

Gears of War

Metal Slug 3

Bionic Commando Rearmed

Alien Hominid po raz pierwszy pojawił się w sierpniu 2002 roku na serwisie internetowym Newgrounds jako gierka flashowa. Z czasem projekt się rozwinął i gra pojawiła się w 2004 roku na konsolach PlayStation 2 i GameCube. Wersję PAL na PS2 i XBX wydano w maju roku następnego. W końcu przyszła pora także i na Xboxa 360.

Fabuła Alien Hominid jest wyjątkowo prosta. Wcielamy się w małego, żółtego kosmitę nieznanej płci, którego statek zostaje zestrzelony przez agentów FBI. Mało tego, statek rozbija się tuż przed drzwiami głównej siedziby FBI i trafia w ręce Amerykanów. Biedny kosmita, chcąc powrócić do domu, musi odzyskać swoją maszynę.

Rozgrywka przypomina do bólu tę znaną z gry Metal Slug, która swego czasu robiła furorę w salonach z automatami. Na drodze żółtego kosmity staje wielu przeciwników, z którymi rozprawia się za pomocą pistoletu laserowego i granatów. Nie jest łatwo, gdyż przeciwko obcemu staje zarówno FBI, jak i lokalni mieszkańcy, ale na szczęście pomagają mu dzieci, dostarczając ulepszeń do broni (podobnie jak zakładnicy w Metal Slug).

W Alien Hominid można pograć w dwie osoby na jednej konsoli w trybie kooperacji, a także w cztery osoby w specjalnej mini-grze. Pod względem wizualnym gra prezentuje się znacznie lepiej, niż poprzednie wydania, zachwycając wysoką rozdzielczością i płynną animacją.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 6,6 / 10 na podstawie 32 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Alien Hominid HD

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Alien Hominid HD Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live