Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2007, 16:56

autor: Jiker

I Ty możesz stać się właścicielem statuetek Alien Hominid

Firma Behemoth postanowiła w niecodzienny sposób nagrodzić osoby grające w Alien Hominid HD. Gracze, którzy będą w stanie utrzymać swój najlepszy wynik na szczycie Leaderboards przez określony w regulaminie czas otrzymają w nagrodę statuetki nawiązujące kształtem do bohaterów AH HD.

Firma Behemoth postanowiła w niecodzienny sposób nagrodzić osoby grające w Alien Hominid HD (Xbox 360). Gracze, którzy będą w stanie utrzymać swój najlepszy wynik na szczycie Leaderboards przez określony w regulaminie czas otrzymają w nagrodę statuetki nawiązujące kształtem do bohaterów AH HD.

I Ty możesz stać się właścicielem statuetek Alien Hominid - ilustracja #1

Osoby pragnące stać się właścicielami zaprezentowanych powyżej statuetek muszą spełnić kilka warunków. Przede wszystkim utrzymać pierwsze miejsce na listach graczy w jednej z trzech kategorii:

  • zdobyć największą liczbę punktów w głównym trybie rozgrywki na poziomie Hard;
  • zdobyć największą liczbę punktów w trybie PDA Games (tylko mecze rankingowe);
  • być najlepszym graczem w trybie All You Can Eat.

Prace nad opisaną wyżej inicjatywą trwały przez ostatnich kilka miesięcy. Konkurs wystartował sześć tygodni temu, lecz dopiero wczoraj został oficjalnie ogłoszony na łamach oficjalnej strony internetowej firmy Behemoth. Jej przedstawiciele kontaktują się ze zwycięzcami za pośrednictwem Xbox Live. Statuetki będą rozdawane do końca 2007 roku. W tym miejscu możecie się zapoznać z regulaminem konkursu.