Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 maja 2007

Trzecia odsłona cyklu Guitar Hero oficjalnie zapowiedziana!
Trzecia odsłona cyklu Guitar Hero oficjalnie zapowiedziana!

Krystian Smoszna, 23 maja 2007, 21:00

Przedstawiciele koncernu Activision, Inc. opublikowali dziś oświadczenie prasowe, w którym oficjalnie zapowiedzieli trzecią odsłonę cyklu Guitar Hero. Gra przygotowywana przez studio Neversoft Entertainment zadebiutuje na rynku jesienią, a dostępna będzie na następujących platformach sprzętowych: PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Nintendo Wii.

Black Temple Patch do World of Warcraft już dostępny

Jiker, 23 maja 2007, 20:48

Firma Blizzard udostępniła wreszcie zapowiadany od dłuższego czasu, ważący ponad 300 MB Black Temple Patch przeznaczony dla World of Warcraft. Odpowiedni plik powinien zostać pobrany automatycznie w momencie kolejnego zalogowania się do systemu gry.

Twórcy Half-Life'a nie zamierzają pobierać opłat za mini-dodatki do swoich gier
Twórcy Half-Life'a nie zamierzają pobierać opłat za mini-dodatki do swoich gier

Krystian Smoszna, 23 maja 2007, 20:18

Miło nam zakomunikować, że są jeszcze na tym świecie tacy twórcy programów rozrywkowych, którzy nie biorą pod uwagę możliwości odpłatnego udostępniania niewielkich dodatków do swoich gier. Do „odmieńców” zalicza się m.in. firma Valve Corporation, której przedstawiciele oświadczyli ostatnio, że nie zamierzają zdzierać kolejnych pieniędzy z użytkowników takich programów, jak Counter-Strike czy TS2.

Rayman Raving Rabbids 2 - pierwsze obrazki i szczegółowe informacje
Rayman Raving Rabbids 2 - pierwsze obrazki i szczegółowe informacje

eLKaeR, 23 maja 2007, 18:55

Pierwszy etap Ubi Days Paris 2007 przyniósł nam oficjalną i cokolwiek lakoniczną zapowiedź kontynuacji Rayman Raving Rabbids. Druga część tej branżowej imprezy, zorganizowanej we francuskiej stolicy przez Ubisoft Entertainment, dostarczyła szczegółowych informacji i premierowych obrazków, reklamujących nowe perypetie Raymana i Szalonych Kórlików.

Premiera gry Devil May Cry 4 w pierwszym kwartale przyszłego roku
Premiera gry Devil May Cry 4 w pierwszym kwartale przyszłego roku

Krystian Smoszna, 23 maja 2007, 17:18

Jeśli łudziłeś się, że zagrasz w czwartą odsłonę cyklu Devil May Cry przed tegoroczną Gwiazdką, to musimy Cię niestety rozczarować. Produkt japońskiej firmy Capcom pojawi się na rynku elektronicznej rozrywki dopiero w przyszłym roku.

Historia serii Resident Evil - część II
Historia serii Resident Evil - część II

Metatron, 23 maja 2007, 16:45

Zgodnie z obietnicą dziś zajmiemy się różnymi wersjami pierwszej części Resident Evil. Biorąc pod uwagę sukces, jaki odniósł ten tytuł, trudno się dziwić, że Capcom postanowił na nim zarobić i otworzyć wrota posiadłości w górach Arklay przed posiadaczami innych niż PSX platform sprzętowych. Użytkownicy konsolki Sony również nie mieli na co narzekać, ponieważ otrzymali nie jedną, a trzy wersje gry.

Posiadacze PlayStation Portable przestaną mieć monopol na ciekawe gry z serii Exit
Posiadacze PlayStation Portable przestaną mieć monopol na ciekawe gry z serii Exit

eLKaeR, 23 maja 2007, 16:44

Jedynie posiadacze PlayStation Portable mogą cieszyć się obecnie z dwóch części całkiem udanego cyklu Exit. Obie odsłony przygotowali fachowcy z dalekowschodniej korporacji Taito, którzy teraz postanowili stworzyć kolejny epizod owej serii, przeznaczony tym razem wyłącznie dla Xboxa 360. Pierwsze, aczkolwiek dość lakoniczne, informacje na niniejszy temat podał japoński magazyn Famitsu.

Loki w złotej fazie produkcji - premiera w czerwcu
Loki w złotej fazie produkcji - premiera w czerwcu

Krystian Smoszna, 23 maja 2007, 16:17

Francuska firma Cyanide uporała się wreszcie z produkcją gry Loki, kolejnej reprezentantki popularnego wśród posiadaczy „blaszaków” gatunku hack and slash. Niemiecka edycja tego programu osiągnęła już „złoty” status, a to oznacza, że trafił on do tłoczni.

Kirby atakuje Europę

Major Doktor Upiorna, 23 maja 2007, 16:16

Gra Kirby: Mouse Attack, znana również pod nazwą Kirby: Squeak Squad, znajduje się w gronie najpopularniejszych pozycji na terenie Japonii. W grudniu 2006 r. Amerykanie dostali sposobność wzięcia udziały w szalonych przygodach różowego bohatera o okrągłych kształtach. Szczęśliwie również europejscy posiadacze konsoli Nintendo DS 22 czerwca będą mogli nabyć ową produkcję.

Sony rozważa wprowadzenie PS3 z HDD 80 GB także do Ameryki i Europy

eLKaeR, 23 maja 2007, 16:16

Klienci południowokoreańscy już w połowie przyszłego miesiąca ruszą do sklepów po konsolę PlayStation 3 w nowej wersji z dyskiem twardym o pojemności 80 GB. Zgodnie z dotychczasowymi informacjami, model ten figuruje obecnie w planie korporacji Sony oficjalnie jedynie w kontekście kraju ze stolicą w Seulu. Niekoniecznie jednak będzie tak w przyszłości.

Sudoku atakuje po raz kolejny
Sudoku atakuje po raz kolejny

Major Doktor Upiorna, 23 maja 2007, 15:30

Firma Telegames, we współpracy z Puzzle.tv zamierza przygotować największą kompilację gier logicznych spod znaku Sudoku. Pozycja o nazwie Ultimate Puzzle Games: Sudoku Edition zostanie udostępniona posiadaczom konsoli Nintendo DS już pod koniec lipca br. Te wymagające potyczki umysłowe będzie można nabyć za 19,99 USD.

Słynna seria R-Type zyska wkrótce zupełnie nowe oblicze?

eLKaeR, 23 maja 2007, 15:23

Dwudzieste urodziny obchodzi w bieżącym roku seria R-Type. Jak dotąd kojarzona była ona wyłącznie z typowo zręcznościowymi strzelaninami, w których kontrolowało się bojowe statki kosmiczne, walczące z hordami rozmaitych nieprzyjaciół. Z okazji dwudziestolecia owego cyklu zostanie wkrótce oficjalnie ujawniona jego nowa odsłona, która ma jednak diametralnie różnić się od swoich poprzedniczek.

Nowe gadżety dedykowane konsoli Wii
Nowe gadżety dedykowane konsoli Wii

Major Doktor Upiorna, 23 maja 2007, 14:44

Urządzenia stanowiące dodatki do konsoli Wii zaskakują coraz bardziej. W zeszłym miesiącu poinformowaliśmy Was o pojawieniu się pierwszego pistoletu, działającego w tandemie z Wii-pilotem. Obecnie doszły nas słuchy, że przygotowywane są kolejne gadżety dedykowane wymienionej platformie sprzętowej.

Demo gry Colin McRae: DiRT już jutro również na PC
Demo gry Colin McRae: DiRT już jutro również na PC

Krystian Smoszna, 23 maja 2007, 14:36

Nie tylko użytkownicy konsoli Xbox 360 zagrają jutro w oficjalne demo gry Colin McRae: DiRT. Wersję pokazową będą mogli również eksploatować posiadacze PeCetów, o czym uświadomiła nas dziś firma Codemasters Software.

Jack Thompson kontra Halo 3

Metatron, 23 maja 2007, 14:26

Jack Thompson poszedł co prawda na ugodę z Take-Two i obiecał, że nie będzie atakował gier wydawanych przez wspomnianą firmę, nie wycofał się jednak ze swojej krucjaty przeciwko grom. Tym razem na celownik wziął sam Microsoft, obwiniając go o to, że udostępnia ultra brutalną grę, jaką według niego jest Halo 3, graczom poniżej siedemnastego roku życia.

Szef Ubisoftu: E3 jest tylko dla Stanów Zjednoczonych

Metatron, 23 maja 2007, 14:19

W ramach wczorajszej konferencji rozpoczynającej paryskie Ubidays, zorganizowaną przez Ubisoft imprezę mającą na celu zaprezentowaniu światu przygotowywanych właśnie przez francuskiego wydawcę produkcji, Yves Guilemot, szef firmy, wyjaśnił powody organizacji takiego wydarzenia.

Gluck’Oza: Action! w złocie
Gluck’Oza: Action! w złocie

Metatron, 23 maja 2007, 14:10

Firma Game Factory Interactive (GFI) ogłosiła, że trójwymiarowa gra akcji, Gluck’Oza: Action!, osiągnęła status złoty i trafiła do tłoczni. Oznacza to, że niedługo znajdzie się sprzedaży.

Experience112 dopiero w październiku
Experience112 dopiero w październiku

Metatron, 23 maja 2007, 13:56

Jedną z ciekawiej zapowiadających się przygodówek, które pojawią się w tym roku, jest niewątpliwie tworzona przez francuskiego dewelopera, Lexis Numerique, gra Experience112. Według pierwotnych zamierzeń twórców, produkcja powinna już trafić na półki sklepowe, niestety okazało się, że bez sporego opóźnienia się nie obejdzie.

Realistyczne warunki atmosferyczne w Second Life

Metatron, 23 maja 2007, 13:41

Twórcy Second Life, Linden Lab, dokładają wszelkich starań, by ich produkt rozwijał się, stawał się ładniejszy i bardziej stabilny. Kolejnym krokiem w tym kierunku jest wprowadzenie realistycznie wyglądających warunków atmosferycznych.

Capcom zapowiada piątą część przygód Phoenixa Wrighta
Capcom zapowiada piątą część przygód Phoenixa Wrighta

Metatron, 23 maja 2007, 13:27

Podczas gdy my czekamy na anglojęzyczną wersję trzeciej części przygód Phenixa Wrighta, Japończycy zagrywają się już w czwartą. Popularność tego wywodzącego się jeszcze z czasów GBA, a obecnie ukazującego się na DS tytułu wciąż wzrasta. Capcom, zachęcony tak dobrym przyjęciem, stara się wypuszczać na rynek kolejne części. Właśnie zapowiedział następną, piątą już odsłonę serii.

Wii osiągnie wynik 35 mln szprzedanych sztuk w USA do roku 2012?

Major Doktor Upiorna, 23 maja 2007, 13:23

Niewątpliwie Xbox 360 przoduje w amerykańskich rankingach, pod względem ilości sprzedanych sztuk i w okresie od listopada do końca kwietnia osiągnęła wynik 5,4 mln. Tuż za nim plasuje się system Wii, który zdobył rezultat 2,5 mln. Ostatnie honorowe miejsce przypadło w udziale najdroższej konsoli marki Sony – PlayStation 3 w Stanach Zjednoczonych w wymienionym czasie zakupiono w 1,3 mln egzemplarzy

Plany Amerykanów względem zakupu konsol: wyniki ankiety

Metatron, 23 maja 2007, 13:14

Serwis Gamasutra opublikował wyniki ankiety przeprowadzonej przez firmę analityczną Frank N. Magid Associates. Na pytania odpowiedziało 1864 Amerykanów w wieku 12-64 (ze znaczną przewagą dorosłych konsumentów). Celem badania było sprawdzenie, jakie są preferencje graczy pragnących dokupić do posiadanej już konsoli kolejną oraz jak bardzo ludzie są chętni do nabywania nowych systemów do gier wideo.

100 najlepszych produktów roku 2007 wg PC World

Major Doktor Upiorna, 23 maja 2007, 12:45

Serwis informacyjny PCWorld ogłosił ranking stu najlepszych produktów roku 2007. Wśród różnego rodzaju sprzętów (m.in. monitorów), serwisów internetowych i programów komputerowych, znalazły się również dwie konsole.

Beowulf nową grą twórców cyklu Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter
Beowulf nową grą twórców cyklu Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter

Krystian Smoszna, 23 maja 2007, 12:39

Można było spodziewać się, że w trakcie rozpoczętej wczoraj imprezy Ubidays 2007, koncern Ubisoft Entertainment zapowie nowe, interesujące gry. Jedną z nich jest produkt o nazwie Beowulf, który budzi słuszne skojarzenia z mającym zadebiutować pod koniec roku filmem Roberta Zemeckisa.

Kolejne patche do Silent Hunter 4 pod dużym znakiem zapytania

Sargeras, 23 maja 2007, 12:19

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific to kolejna odsłona z renomowanej już serii symulatorów morskich, której polska premiera miała miejsce miesiąc temu. Nie jest niczym niezwykłym, iż pewne braki gry wyszły już po premierze. W przypadku Silent Hunter 4 wydawca/producent Ubisoft postanowił dość kontrowersyjnie rozwiązać problem kolejnych patchy.

Zapowiedziano wyścigi samochodowe po największych miastach Europy
Zapowiedziano wyścigi samochodowe po największych miastach Europy

Major Doktor Upiorna, 23 maja 2007, 12:12

Niemiecka firma XIDER Games (odpowiedzialna m.in. za grę Ankh: The Tales of Mystery) wraz z Team 6 zapowiedziała, że już w sierpniu miłośnicy wyścigów samochodowych powinni spodziewać się kolejnej pozycji z tego gatunku. Posiadacze PeCetów będą mogli nabyć European Street Racing za 19.99 GBP

Zobacz jakie wojska zaoferuje Loch w drugim dodatku do Heroes of Might and Magic V
Zobacz jakie wojska zaoferuje Loch w drugim dodatku do Heroes of Might and Magic V

Krystian Smoszna, 23 maja 2007, 11:27

Jednym z głównych atutów drugiego dodatku do Heroes of Might and Magic V będzie możliwość alternatywnego rozwoju wszystkich jednostek występujących w grze, dzięki czemu znane doskonale stwory zostaną wyposażone w zupełnie nowe umiejętności. Tydzień temu firma Nival Interactive zaprezentowała w Internecie premierowe wojska z zamku Sylwan. Wczoraj przyszedł czas na jednostki z Lochu.

ESRB klasyfikuje kolejne tytuły mające wejść w skład Virtual Console

Jiker, 23 maja 2007, 11:18

Amerykańska agencja ESRB sklasyfikowała kolejne pozycje przeznaczone dla konsoli Nintendo Wii. Już niedługo powinny one zostać włączone do oferty usługi Virtual Console. Tym razem są to w większości gry znane jedynie wąskiej grupie odbiorców.

Europejska premiera Pokemon Diamond i Pokemon Pearl zapowiedziana na 27 lipca

Jiker, 23 maja 2007, 10:47

Koncern Nintendo poinformował, że europejska premiera Pokemon Diamond i Pokemon Pearl odbędzie się w 27 lipca 2007 roku, czyli zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami. Obie wymienione pozycje zostaną wydane oczywiście na NDS – obecnie najlepiej sprzedającą się konsolę na świecie.

Wyniki finansowe firmy Konami za rok fiskalny 2007

Jiker, 23 maja 2007, 10:10

Japońska firma Konami ujawniła wreszcie wyniki finansowe osiągnięte w roku fiskalnym 2007 (1 kwietnia 2006 – 31 marca 2007). Wynika z nich, że ostatni okres rozliczeniowy zakończony został znacznym spadkiem zysku netto.

Aspekt MMO w Tom Clancy's EndWar?
Aspekt MMO w Tom Clancy's EndWar?

Sargeras, 23 maja 2007, 10:01

Wraz z upływem czasu poznajemy kolejne szczegóły dotyczące gry EndWar, RTSa firmowanego nazwiskiem słynnego pisarza Toma Clancy’ego. Tym razem dzięki portalowi CVG poznajemy plany Ubisoftu dotyczące trybu multiplayer.

Demo Colin McRae: DIRT już jutro
Demo Colin McRae: DIRT już jutro

eLKaeR, 23 maja 2007, 09:55

Najbliższe tygodnie będą naprawdę owocne w kontekście gier motoryzacyjnych dla Xboxa 360. Najpierw światło dzienne ujrzy Forza Motorsport 2, a niedługo potem Colin McRae: DIRT. Codemasters Software chce zapewnić posiadaczom "trzystasześćdziesiątki" nieco przedpremierowych wrażeń i właśnie dlatego szykuje debiut wersji demonstracyjnej tej ostatniej pozycji.

Strzelanina Haze z opcją kooperacji dla czterech osób

Jiker, 23 maja 2007, 09:43

David Doak, szef studia Free Radical Design, poinformował, że strzelanina pod tytułem Haze oferować będzie tryb kooperacji przeznaczony dla czterech osób. Gracze będą mogli współpracować nie tylko w trakcie standardowej kampanii, ale także w specjalnie przygotowanych do tego celu trybach wchodzących w skład trybu multiplayer.

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots zadebiutuje najpóźniej 31 marca 2008 roku
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots zadebiutuje najpóźniej 31 marca 2008 roku

Krystian Smoszna, 23 maja 2007, 09:41

Wciąż nie wiemy kiedy kolejna odsłona cyklu Metal Gear Solid – jedna z najbardziej oczekiwanych gier na konsolę PlayStation 3 – doczeka się premiery na rynku elektronicznej rozrywki. Wydawało się, że nieco światła na tę kwestię rzuci najnowszy raport finansowy firmy Konami Corporation, jednak tak się nie stało.

Narodziny Big Daddy'ego z Bioshocka
Narodziny Big Daddy'ego z Bioshocka

eLKaeR, 23 maja 2007, 09:32

W wyniku głosowania Internautów jednym z elementów limitowanej edycji Bioshocka będzie figurka Big Daddy'ego – przerażającego monstrum, wyglądającego niczym przedpotopowy nurek i uzbrojonego w ogromne wiertło. Mamy dla Was garść fotografii, prezentujących powstawanie tego kolekcjonerskiego modelu. Należy wyraźnie podkreślić, iż na tych zdjęciach ukazany jest prototyp.

Tegoroczne targi Games Convention większe o 40%

Jiker, 23 maja 2007, 09:15

Nie o 28%, jak informowano do tej pory, lecz aż o 40% wzrośnie powierzchnia na jakiej odbywać się będzie tegoroczna edycja targów Games Convention. Podjęcie takowej decyzji przez organizatorów jest efektem usilnych nacisków ze strony zagranicznych wydawców.

Gary Whitta pracuje nad scenariuszem do filmu Diablo!
Gary Whitta pracuje nad scenariuszem do filmu Diablo!

Krystian Smoszna, 23 maja 2007, 09:11

Film World of WarCraft nie będzie jedyną ekranizacją gry komputerowej, którą przygotuje wytwórnia Legendary Pictures. Z informacji opublikowanych wczoraj przez magazyn Variety wynika, że firma ta dogadała się ze studiem Blizzard Entertainment, Inc. w sprawie produkcji jeszcze jednego obrazu. Jego tytuł to Diablo!

Twórcy Duke Nukem Forever zaostrzają apetyt graczy kolejnym mini-obrazkiem
Twórcy Duke Nukem Forever zaostrzają apetyt graczy kolejnym mini-obrazkiem

eLKaeR, 23 maja 2007, 08:32

Dość duże zamieszanie wśród Internautów wywołał miniaturowy obrazek, opublikowany blisko cztery miesiące temu przez korporację 3D Realms i uznawany za nowy screenshot z Duke Nukem Forever. Teraz na fale globalnego oceanu informatycznego wypłynęła kolejna malutka grafika, przygotowana przez twórców "Księcia".

W oczekiwaniu na Dark Messiah of Might and Magic: Elements

Major Doktor Upiorna, 23 maja 2007, 07:55

Od wczoraj, kiedy w sieci pojawiły się pogłoski na temat kontynuacji Dark Messiah of Might and Magic zaczęliśmy zastanawiać się czy firma Ubisoft potwierdzi te informacje podczas UbiDays (22-23 maja). Niestety oficjalna zapowiedź tej pozycji o podtytule Elements zdaje się być jak wyczekiwany przez wszystkich Godot, który nie nadchodzi.

Gothic 3 - łata pod dużym znakiem zapytania
Gothic 3 - łata pod dużym znakiem zapytania

Krystian Smoszna, 23 maja 2007, 07:54

Wczorajsze informacje o zakończeniu współpracy pomiędzy firmami Piranha Bytes i JoWooD Productions Software AG wywołały olbrzymie poruszenie wśród fanów gier z serii Gothic. Rozwścieczeni sympatycy Bezimiennego chcą przede wszystkim uzyskać odpowiedź na jedno pytanie: co stanie się z opracowywaną od wielu miesięcy, wielką łatą do trzeciej odsłony cyklu.

Rayman Raving Rabbids 2 wyłącznie dla Wii i Nintendo DS
Rayman Raving Rabbids 2 wyłącznie dla Wii i Nintendo DS

eLKaeR, 23 maja 2007, 07:44

Tak jak napisaliśmy w ubiegły piątek, w planie wydawniczym Ubisoft Entertainment znajduje się kontynuacja zwariowanej gry pt. Rayman Raving Rabbids. Sequel oficjalnie ujawniono podczas konferencji w ramach Ubi Days Paris 2007, zapowiadając premierę na dwóch platformach sprzętowych – Wii i Nintendo DS.

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - pierwsze wysokiej jakości screenshoty
Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - pierwsze wysokiej jakości screenshoty

eLKaeR, 23 maja 2007, 07:23

Wystarczy już oglądania grafik koncepcyjnych, prasowych ilustracji i tapet, związanych z grą Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction. Prosto z trwającej właśnie imprezy Ubi Days Paris 2007 nadeszły bowiem pierwsze wysokiej jakości screenshoty, ukazujące wygląd nowych przygód Sama Fishera, przygotowywanych z myślą o PC i Xboxie 360.

Koniec z łatami do gry Battlefield 2?
Koniec z łatami do gry Battlefield 2?

Krystian Smoszna, 23 maja 2007, 06:53

Kilka dni temu minęło dokładnie pół roku od chwili, gdy w sieci pojawiła się poprawka do gry Battlefield 2, oznaczona liczbą 1.41. Istnieje prawdopodobieństwo, że była to ostania łata, jaką firma Digital Illusions Creative Entertainment przygotowała ku uciesze licznych fanów tego programu.

Telewizyjny serial pt. The Unit w reżyserii Davisa Guggenheima bazą dla serii gier
Telewizyjny serial pt. The Unit w reżyserii Davisa Guggenheima bazą dla serii gier

eLKaeR, 23 maja 2007, 06:44

Z korporacji NovaLogic zdążyło już wyjść sporo gier, nawiązujących do działalności amerykańskich komandosów z oddziału, określanego mianem Delta Force. Teraz wspomniana firma przygotowuje podobną ideowo pozycję na kanwie popularnego serialu The Unit, znanego w Polsce pod tytułem Jednostka. Utalentowani developerzy stworzyli nawet na tę okazję zupełnie nowy engine graficzny.

Dodatek do MotorStorm już w czerwcu
Dodatek do MotorStorm już w czerwcu

BK, 23 maja 2007, 06:43

Już w przyszłym miesiącu posiadacze gry MotorStorm doczekają się płatnego dodatku, który ma uatrakcyjnić zabawę. Co w nim znajdziemy?

Demo gry Shadowrun w pierwszym tygodniu czerwca
Demo gry Shadowrun w pierwszym tygodniu czerwca

Krystian Smoszna, 23 maja 2007, 06:41

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich użytkowników konsoli Xbox 360, którzy wyrażają zainteresowanie pierwszoosobową strzelaniną o nazwie Shadowrun. Odpowiedzialna za jej powstanie firma FASA Studio zapowiedziała, że już wkrótce grę będzie można wypróbować za pośrednictwem jej oficjalnej wersji demonstracyjnej.

Jak wygląda Metroid Prime 3: Corruption na nowych zrzutach ekranowych?
Jak wygląda Metroid Prime 3: Corruption na nowych zrzutach ekranowych?

eLKaeR, 23 maja 2007, 06:32

Pierwszoosobowe gry akcji z serii Metroid Prime wywoływały dotąd wielkie emocje wśród posiadaczy GameCube i Nintendo DS. Właśnie dlatego każdy dobrze zorientowany w branży właściciel Wii niecierpliwie czeka na Metroid Prime 3: Corruption. Od wczoraj znamy zaktualizowaną datę premiery "trójki" (20 sierpnia 2007 w Stanach Zjednoczonych), a dziś chcemy zaprezentować Wam garść nowych screenshotów.

Historyczne wyścigi samochodowe w grze Indianapolis 500 Legends
Historyczne wyścigi samochodowe w grze Indianapolis 500 Legends

eLKaeR, 23 maja 2007, 06:23

Stolica amerykańskiego stanu Indiana kojarzy się zdecydowanej większości entuzjastów motoryzacji ze słynnym torem Indianapolis Motor Speedway, zbudowanym prawie sto lat temu i będącym obecnie miejscem rywalizacji kierowców Formuły 1 o Grand Prix Stanów Zjednoczonych. Indianapolis tradycyjnie gości też zawodników, startujących w wyścigu, o którym traktować ma gra Indianapolis 500 Legends.

Red Steel 2 z trybem multiplayer online

BK, 23 maja 2007, 06:13

Kontynuacja gry Red Steel w wersji na konsolę Wii będzie prawdopodobnie oferować tryb multiplayer dla graczy podłączonych do sieci. To coś, czego szczególnie brakowało w pierwszej części gry.

Kolejna grafika koncepcyjna z gry Fallout 3 już w sieci
Kolejna grafika koncepcyjna z gry Fallout 3 już w sieci

Krystian Smoszna, 23 maja 2007, 06:11

Zgodnie z zapoczątkowaną trzy tygodnie temu tradycją, na łamach oficjalnej strony internetowej gry Fallout 3, pojawiła się wczoraj nowa grafika koncepcyjna.

Top 10 gier w US (23/05/07)
Top 10 gier w US (23/05/07)

Krystian Smoszna, 23 maja 2007, 06:01

Amerykańska firma NPD Group, Inc. zaprezentowała kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych. Opublikowany wczoraj ranking podsumowuje tydzień zakończony 12-ego maja bieżącego roku.