Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 maja 2007

Nowa gra z cyklu Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi w produkcji
Nowa gra z cyklu Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi w produkcji

eLKaeR, 20 maja 2007, 12:55

Entuzjaści wojowników z uniwersum Smoczych Kul, posiadający PlayStation 2 lub Wii, grają zapewne nadal w Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2. Odpowiedzialna za tę całkiem niezłą bijatykę korporacja Namco Bandai szykuje tymczasem kolejną pozycję z Goku, Vegetą, Gohanem, Piccolo i innymi w rolach głównych.

Będzie jeszcze więcej gier z serii SOCOM

eLKaeR, 20 maja 2007, 11:55

Dobrze zorientowanych w branży graczy może dziwić nieco, że ujawnioną w miniony czwartek pozycję dla PS3 pt. SOCOM Confrontation szykuje nie amerykańska firma Zipper Interactive (jej właśnie zawdzięczamy wszystkie dotychczasowe SOCOM-y), lecz studio Slant Six Games, zlokalizowane w kanadyjskiej Kolumbii Brytyjskiej. Pierwsza z wymienionych grup developerskich ma jednak dwa asy w rękawie.

Bestsellerowy Człowiek z Blizną
Bestsellerowy Człowiek z Blizną

eLKaeR, 20 maja 2007, 11:44

W naszej recenzji pecetowej wersji gry Scarface: Człowiek z Blizną, której angielski podtytuł brzmi The World is Yours, wystawiliśmy wspólnemu dziełu Radical Entertainment i Vivendi Games dość wysoką ocenę 76%. Od rynkowego debiutu owej wirtualnej adaptacji słynnego filmu z Alem Pacino w roli głównej minęło już ponad pół roku i w tym czasie udało się sprzedać całkiem sporo egzemplarzy.

Wyniki finansowe firmy Capcom za rok fiskalny 2007

Jiker, 20 maja 2007, 10:44

Japońska firma Capcom ujawniła wreszcie wyniki finansowe osiągnięte w 2007 roku fiskalnym (1 kwietnia 2006 – 31 marca 2007). Są one nieco słabsze niż te, które udało się wypracować w analogicznym okresie roku ubiegłego.

I Ty, Graczu, możesz wpłynąć na zawartość usługi Xbox Live Arcade

Jiker, 20 maja 2007, 10:21

Chciałbyś wpłynąć na zawartość usługi Xbox Live Arcade? Nadarzyła się ku temu niepowtarzalna okazja. Wszystko to za sprawą inicjatywy, z jaką wyszedł dział public relations koncernu Microsoft. Szczegóły poniżej.

Call of Duty 4: Modern Warfare ze scenariuszem na miarę „24 godzin”?

Jiker, 20 maja 2007, 09:44

Call of Duty 4: Modern Warfare jest obecnie jedną z najbardziej oczekiwanych pozycji z gatunku FPP. Nowe informacje na jej temat są niemal na wagę złota. Cieszy zatem każda wzmianka o tymże tytule. Tym razem uzyskanym materiałem podzielił się serwis internetowy PCZone.co.uk.