Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 maja 2007

Ludo ergo sum - KULTura grania
Ludo ergo sum - KULTura grania

Louvette, 26 maja 2007, 20:00

Dziś przedstawię Wam pewną ciekawą i zarazem kontrowersyjną koncepcję. Zastanowimy się mianowicie, w jakim stopniu granie samo w sobie przypomina religię albo kult. Innymi słowy, jakie cechy wspólne mają te dwa zjawiska?

Zapowiedziano grę Football Superstars - piłkarskie MMO
Zapowiedziano grę Football Superstars - piłkarskie MMO

Metatron, 26 maja 2007, 14:25

Brytyjska firma wydawnicza Cybergames ogłosiła prace nad grą Football Superstars. Będzie to produkcja MMO, w której gracze wcielą się w rolę piłkarzy. Tytuł tworzony jest przez Monumental Games, studio deweloperskie zarządzane przez byłego szefa Climax Online Studio, Rika Alexandra.

Nowe atrakcje w ramach Games Convention 2007

Metatron, 26 maja 2007, 14:12

Zmiana formuły targów E3 sprawiła, że organizatorzy innych tego typu imprez zaczęli zastanawiać się, jak najlepiej wypromować i rozbudować własne przedsięwzięcie. Nie inaczej jest w przypadku odbywającego się za naszą zachodnią granicą Games Convention. Według ostatnich doniesień organizatorzy postanowili zrobić ze swoich targów jedno wielkie święto, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Nowe achievementy w następnej aktualizacji Gears of War
Nowe achievementy w następnej aktualizacji Gears of War

Metatron, 26 maja 2007, 14:03

Twórcy Gears of War od początku zapowiadali, że nie zamierzają poprzestać na wydaniu gry i co jakiś czas będą dostarczali graczom nowe lokacje, tryby i ulepszenia rozgrywki. Jak się okazało, słowa dotrzymali. Obecnie pracują nad kolejną aktualizacją, która poza wprowadzeniem licznych poprawek pozwoli graczom na odkrywanie nowych achievementów.

Wszystkiego najlepszego dla Mam!
Wszystkiego najlepszego dla Mam!

Redakcja GRYOnline.pl, 26 maja 2007, 11:22

Wszystkiego dobrego, pogody ducha, minimum problemów wychowawczych i maksimum satysfakcji ze swoich pociech, życzymy z całego serca Mamom Waszym i naszym.

Devil May Cry 4 w wersji dla PlayStation 3 na targach Games Convention 2007
Devil May Cry 4 w wersji dla PlayStation 3 na targach Games Convention 2007

eLKaeR, 26 maja 2007, 10:10

Jeśli wierzyć informacjom, przedstawionym w ostatniej zapowiedzi Devil May Cry 4 na serwisie Eurogamer, to korporacja Capcom wprowadzi tę grę na rynek dopiero w przyszłym roku. Na najnowszą odsłonę popularnego cyklu czekają posiadacze PeCetów oraz X360 i PS3. Właśnie dowiedzieliśmy się, że na tej ostatniej platformie zostanie zaprezentowane interaktywne demo w trakcie Games Convention 2007.

Można jeszcze dostać się do zamkniętych beta-testów World in Conflict
Można jeszcze dostać się do zamkniętych beta-testów World in Conflict

eLKaeR, 26 maja 2007, 07:55

Osiemnastu zwycięzców naszego ostatniego konkursu, poświęconego grze World in Conflict, nagrodziliśmy kluczami do jej zamkniętych beta-testów, które wystartują oficjalnie w pierwszym dniu nadchodzącego miesiąca. Dla pozostałych osób, zainteresowanych przedpremierowym wypróbowaniem tej znakomicie zapowiadającej się strategii czasu rzeczywistego, przygotowano jeszcze kilkanaście tysięcy miejsc.

Call of Duty 4: Modern Warfare w pełni oficjalnie

eLKaeR, 26 maja 2007, 07:44

O tym, że nowa gra z serii Call of Duty na pewno nosi podtytuł Modern Warfare, wiemy od miesiąca. Jednakże dopiero teraz doczekaliśmy się oficjalnej i pełnej zapowiedzi tej pozycji, przygotowywanej przez połączone sztaby Infinity Ward i Activision. Komercyjny debiut nastąpi jesienią bieżącego roku, a na liście docelowych platform sprzętowych figurują PeCety oraz konsole (PlayStation 3 i Xbox 360).