Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 maja 2007

Marka Xbox przyniesie pierwsze zyski w 2008 roku

Metatron, 5 maja 2007, 15:21

Robbie Bach, prezes oddziału Microsoftu zajmującego się rozrywką i urządzeniami (Entertainment and Devices Division), ujawnił, że pierwsze przychody związane z marką Xbox jego firma odnotuje dopiero w 2008 roku.

Counter Force będzie solidnym punktem wśród gier dla Wii?

eLKaeR, 5 maja 2007, 14:44

Nadal jednym z problemów platformy Wii jest stosunkowo niewielka ilość dostępnych w sprzedaży gier. Na szczęście coraz więcej developerów zapowiada pozycje dla tej konsoli, z których całkiem sporo ma charakter ekskluzywny – np. Boogie od Electronic Arts. Ścieżką tą podąża również firma Conspiracy Entertainment, co odkryliśmy dzięki bazie danych organizacji Entertainment Software Rating Board.

Spektakularny rozwój chińskiego rynku gier

Metatron, 5 maja 2007, 14:39

Według raportu sporządzonego przez Niko Partners, firmę specjalizującą się w badaniu chińskiego przemysłu gier, rynek elektronicznej rozrywki w tym kraju w 2006 roku odnotował spektakularny wzrost. Ogólne wpływy są wyższe o 68%, przy czym sam sektor gier online przyniósł 995 milionów dolarów dochodu.

Zobaczcie nowego Sama Fishera w akcji!
Zobaczcie nowego Sama Fishera w akcji!

eLKaeR, 5 maja 2007, 14:32

Tworzoną właśnie przez pracowników korporacji Ubisoft Entertainment nową grę z cyklu Tom Clancy's Splinter Cell, noszącą podtytuł Conviction, zapowiedziano w najświeższym numerze fińskiego magazynu Pelaaja. Pisaliśmy na ten temat wczoraj i do naszej wiadomości dołączyliśmy trzy grafiki koncepcyjne, przedstawiające projekty lokacji. Dziś czas na ilustracje, ukazujące Sama Fishera w akcji.

LEGO Star Wars: The Complete Saga pod tegoroczną choinką?
LEGO Star Wars: The Complete Saga pod tegoroczną choinką?

eLKaeR, 5 maja 2007, 13:55

Dwie dotychczasowe gry spod znaku LEGO Star Wars, wydane w latach 2005-2006, przedstawiły nam przy pomocy wirtualnych klocków wydarzenia z sześciu filmowych epizodów Gwiezdnych Wojen. Z odmętów globalnego oceanu informatycznego wyłowiliśmy właśnie nieoficjalne doniesienia, dotyczące przeniesienia wspomnianego cyklu na platformę Wii.

Problemy z dostępnością Guitar Hero II w Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej

Metatron, 5 maja 2007, 13:53

Gra Guitar Hero II w wersji na X360 cieszy się tak dużą popularnością, że w krajach takich jak Kanada i Wielka Brytania trudno jest ją już obecnie dostać. Nawet na niektórych obszarach Stanów Zjednoczonych gracze mają problemy ze znalezieniem produkcji w sklepach.