Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 maja 2007

Sprawa
Sprawa "elementów nagości" w Halo 2 wyjaśniona

Metatron, 27 maja 2007, 13:16

Ostatnia informacja o kolejnym przesunięciu daty premiery Halo 2 w wersji na PC była dosyć intrygująca, a to za sprawą powodu, który skłonił Microsoft do opóźnienia wydania gry. Były nim „nieplanowane elementy nagości”, które znalazły się w finalnym produkcie. Jeżeli myśleliście, że może to Master Chief pozbył się swego kostiumu albo Covenanci biegali na golasa, byliście w błędzie.

Zapisy na betatesty Manga Fighter rozpoczęte
Zapisy na betatesty Manga Fighter rozpoczęte

Metatron, 27 maja 2007, 13:02

Amerykański oddział koreańskiego producenta gier OnNet ogłosił, że rozpoczęły się zapisy do zamkniętych betatestów gry Manga Fighter, określanej jako MMOTPS. Jak wskazuje skrót, będzie to nastawiona na rozgrywkę online strzelanina przedstawiona z perspektywy trzeciej osoby.

Tenchu Z w złocie
Tenchu Z w złocie

Metatron, 27 maja 2007, 12:48

Microsoft ogłosił, że przygotowywana wyłącznie z myślą o konsoli Xbox 360 kontynuacja popularnych gier akcji z elementami skradanek, Tenchu Z, osiągnęła status złoty i trafiła do tłoczni. Amerykańscy gracze będą mogli ją nabyć już 12 czerwca. Europejczycy, o czym już wcześniej was informowaliśmy, na swoją wersję będą musieli poczekać nieco ponad dwa tygodnie dłużej.

Dalsze informacje nt. R-Type Tactics
Dalsze informacje nt. R-Type Tactics

eLKaeR, 27 maja 2007, 10:44

Dalekowschodni developerzy z firmy Irem nie kazali nam długo czekać na dodatkowe dane, dotyczące ich najnowszego dzieła. Cztery dni temu pisaliśmy bowiem po raz pierwszy na temat R-Type Tactics, czyli kolejnej gry z dwudziestoletniego już cyklu, a dziś możemy zaprezentować Wam premierowe screenshoty.

Kolejne utwory z Guitar Hero Encore: Rocks the 80s ujawnione na oficjalnej stronie
Kolejne utwory z Guitar Hero Encore: Rocks the 80s ujawnione na oficjalnej stronie

eLKaeR, 27 maja 2007, 10:23

Za sprawą Guitar Hero Encore: Rocks the 80s posiadacze PlayStation 2 zagrają na swoich gitarowych kontrolerach słynne rockowe kawałki z lat osiemdziesiątych XX wieku. Pięć dni temu ujawniono kolejne nazwy utworów, które zostaną zaimplementowane w niniejszym produkcie. Teraz czas na następną porcję tytułów.

Szykujcie się na dodatki do Worms dla X360

eLKaeR, 27 maja 2007, 09:09

"Trzystasześćdziesiątkowa" wersja Worms nadal jest jedną z najpopularniejszych gier z oferty Xbox Live Arcade. Z pewnością bardzo cieszą się z tego developerzy z firmy Team17 Software, którzy właśnie ujawnili szczegółowe informacje, dotyczące nadchodzących dodatków do owej strategii turowej ze zwariowanymi robakami w rolach głównych.