Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 maja 2007

Czy jesteś konsolowym fanboyem?
Czy jesteś konsolowym fanboyem?

Metatron, 6 maja 2007, 14:16

Jakiś czas temu serwis GameSpy sprawdzał poziom naszego pecetowego snobizmu. Teraz nadszedł czas na to, byśmy sprawdzili, czy czasem nie tkwi w nas jakiś zapalony konsolowiec (żeby nie powiedzieć: fanboy). Poniższych dziesięć prawd, którymi powinien kierować się w życiu zatwardziały miłośnik konsol, zostało zabranych i opisanych dla dowcipu, nie ma więc powodów, by z powodu uzyskanego wyniku wytaczać działa i przystępować do wojny.

Nowe informacje na temat Lost Odyssey
Nowe informacje na temat Lost Odyssey

Metatron, 6 maja 2007, 13:55

Chociaż Blue Dragon nie opuścił jeszcze granic Japonii, studio Mistwalker, a więc i Hironobu Sakaguchi (twórca serii Final Fantasy) pracuje pełną parą nad kolejnym zmierzającym na X360 jRPG, Lost Odyssey. Dzięki magazynowi Famitsu (i przekładowi artykułu opublikowanemu przez IGN) jesteśmy w stanie podzielić się z wami kilkoma nowymi informacjami na temat tej niewątpliwie interesującej produkcji.

Bungie o scenkach przerywnikowych w Halo 3
Bungie o scenkach przerywnikowych w Halo 3

Metatron, 6 maja 2007, 13:43

Bungie przyzwyczaiło nas już do tego, że co tydzień publikuje nowe informacje dotyczące postępów prac nad oczekiwaną przez fanów grą Halo 3. Tym razem przedstawiciel firmy, Frank O'Connor, zajął się tematem scenek przerywnikowych.

Co dokładnie napisano w magazynie Pelaaja o Splinter Cell: Conviction?

eLKaeR, 6 maja 2007, 08:08

On wygląda jak menel! - takie głosy można było odnotować wśród graczy, którzy zobaczyli nowy wizerunek Sama Fishera, ukazany w pierwszej zapowiedzi Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction, opublikowanej przez fiński magazyn Pelaaja. Artykuł o nadchodzącej grze ze stajni Ubisoft Entertainment został już przetłumaczony z języka oryginalnego, więc możemy zaserwować Wam kilka ciekawych informacji.

19 maja 2007 nastapi zapowiedź gry MMO, osadzonej w uniwersum Starcraft?

eLKaeR, 6 maja 2007, 07:55

Tak jak podawaliśmy dwukrotnie pod koniec ubiegłego miesiąca, korporacja Blizzard Entertainment zamierza zapowiedzieć swoją nową grę dokładnie 19 maja 2007 podczas południowokoreańskiego turnieju Worldwide Invitational. Redakcja popularnego internetowego serwisu Computer and Video Games ujawniła właśnie, o jakiej pozycji mowa.

Powrót X-COM: Terror from the Deep
Powrót X-COM: Terror from the Deep

eLKaeR, 6 maja 2007, 07:44

Próbując przygotować zestawienie najlepszych turowych gier strategicznych w historii rozrywki elektronicznej na poczesnym miejscu musielibyśmy umieścić pozycję o nazwie X-COM: Terror from the Deep, wydaną przed dwunastoma laty i będącą sequelem X-COM: UFO Defense (alias UFO: Enemy Unknown). Z wielką przyjemnością informujemy, że pamiętny "Terror z Głębin" powrócił.