Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2007, 14:03

autor: Metatron

Nowe achievementy w następnej aktualizacji Gears of War

Twórcy Gears of War od początku zapowiadali, że nie zamierzają poprzestać na wydaniu gry i co jakiś czas będą dostarczali graczom nowe lokacje, tryby i ulepszenia rozgrywki. Jak się okazało, słowa dotrzymali. Obecnie pracują nad kolejną aktualizacją, która poza wprowadzeniem licznych poprawek pozwoli graczom na odkrywanie nowych achievementów.

Twórcy Gears of War od początku zapowiadali, że nie zamierzają poprzestać na wydaniu gry i co jakiś czas będą dostarczali nowe lokacje, tryby i ulepszenia rozgrywki. Jak się okazało, słowa dotrzymali. Obecnie pracują nad kolejną aktualizacją, która poza wprowadzeniem licznych poprawek pozwoli graczom na odkrywanie nowych achievementów.

Nowe achievementy w następnej aktualizacji Gears of War - ilustracja #1

Mark Rein, wiceprezes Epic Games, oświadczył, że wprowadzone achievementy dotyczyć będą trybu rozgrywki Annex oraz map Hidden Fronts. Dzięki takiemu rozwiązaniu firma może zwiększyć liczbę możliwych do uzyskania w Gears of War punktów gamerscore z 1000 do 1250. Podobne rozwiązanie zastosowało studio Bethesda umieszczając dodatkowe punkty w rozszerzeniu do Obliviona, Shivering Isles.

Odnośnie daty wydania wspomnianej aktualizacji Rein powiedział: „Nie mamy jeszcze ustalonego terminu jej opublikowania, ale chcę was zapewnić, że robimy znaczące postępy”.