Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360
Okładka Assault Heroes 2 (X360)

Assault Heroes 2 X360

Assault Heroes 2 jest sequelem popularnej strzelaniny w klasycznym stylu. Nasz cel to, tak jak poprzednio, niszczenie niekończących się fal wrogich jednostek.

Zręcznościowe | FPP | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Assault Heroes 2 (X360)

producent: Wanako Games

wydawca: Sierra

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

14maja2008

Assault Heroes 2 jest sequelem popularnej strzelaniny w klasycznym stylu. Rozgrywka w drugiej części nie odbiega zbytnio od tego, co mieliśmy okazję zobaczyć w pierwowzorze. Naszym głównym celem jest więc niszczenie niekończących się fal wrogich jednostek.

Poza zwykłymi przeciwnikami od czasu do czasu musimy zmierzyć się z bossami, takimi jak np. ogromny mechaniczny skorpion czy też gigantyczny robot przypominający byka. W destrukcji setek nieprzyjaciół pomaga nam wiele rodzajów uzbrojenia. Przeczesując przygotowane przez autorów etapy natrafimy na ulepszenia do naszej broni, dzięki czemu przetrwanie nie jest takie trudne. Gdy znudzi się nam piesza wędrówka, nic nie stoi na przeszkodzie aby ukraść stojący na uboczu czołg lub też skorzystać z innych dostępnych w grze środków transportu (samochody, helikoptery i inne). Wszystkie misje możemy przechodzić pojedynczo, bądź też grając razem ze znajomym. W trybie kooperacji uzyskujemy dostęp do nowych rodzajów broni, których użycie wymaga współgrania z partnerem.

W stosunku do pierwszej części Assault Heroes twórcy zmienili nieco wygląd lokacji oraz zadbali o dające się zniszczyć otoczenie, przez co etapy prezentują się teraz jeszcze lepiej. Omawiany tytuł posiada trzy stopnie trudności, dlatego zarówno przypadkowi gracze jak i najwięksi maniacy powinni być usatysfakcjonowani. Czas, potrzebny na ukończeniezabawy, został wydłużony o trzydzieści procent względem części pierwszej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Assault Heroes 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Assault Heroes 2

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

Wykorzystuje: Xbox Live

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (13 maja 2008)

wiadomość13 maja 2008

Assault Heroes 2 w tym tygodniu w ofercie Xbox Live Arcade, Banjo-Kazooie 3 nie jest grą wyścigową, zapowiedziano Ticket to Ride – zapraszamy Was do „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury!

Assault Heroes 2 oficjalnie zapowiadziane

wiadomość21 marca 2008

Firma Sierra Online przedstawiła wreszcie oficjalną zapowiedź drugiej odsłony cyklu Assault Heroes. Kontynuacja interesującej, staroszkolnej strzelaniny wydanej w ramach serwisu Xbox Live Arcade w 2006 roku przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom tego typu gier.