Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2011, 13:02

autor: Sarge

Szczegóły pierwszego dodatku DLC do gry Gears of War 3

Poznaliśmy zawartość pierwszego dodatku DLC do gry Gears of War 3. Za sprawą Horde Command Pack produkcja studia Epic Games zostanie wzbogacona o nowe mapy, grywalne postacie, skórki na bronie oraz ulepszenia fortyfikacji dostępnych w trybie Hordy.

Studio Epic Games zapowiedziało pierwszy dodatek DLC do gry Gears of War 3. Rozszerzenie o nazwie Horde Command Pack wprowadzi trzy nowe mapy, tyle samo grywalnych postaci, dwie skórki na bronie oraz cztery ulepszenia fortyfikacji do wykorzystania w trybie Hordy.

Szczegóły pierwszego dodatku DLC do gry Gears of War 3 - ilustracja #1

Wśród nowych aren zobaczymy Blood Drive, zlokalizowaną wokół punktu medycznego w Jacinto. W Rustlung znajdziemy się w zniszczonym okręcie wojennym z mechem Silverback na pokładzie. Z kolei za sprawą mapy Azura przeniesiemy się do miejsca zamieszkanego niegdyś przez wykształconą część społeczeństwa planety Sera.

Wśród dodatkowych ulepszeń do fortyfikacji znajduje się Command Center. Dzięki niemu będziemy mogli wezwać do pomocy drużynę snajperów lub skorzystać z ostrzału Młotem Świtu. Decoy Upgrade zamieni obecny na mapie wabik w Onyx Guarda walczącego po naszej stronie. Sentry Upgrade zwiększy siłę ognia wieżyczki, czyniąc ją bardziej skuteczną przeciwko Berserkerom, a Silverback Upgrade zaopatrzy mecha w rakiety i zmniejszy koszt jego naprawy.

Szczegóły pierwszego dodatku DLC do gry Gears of War 3 - ilustracja #2

Całość zostanie wzbogacona o trzy kolejne postacie, w które będziemy mogli wcielić się w potyczkach sieciowych – są to Onyx Guard, Big Rig Dizzy oraz Bernie. Zmodyfikujemy także wygląd dostępnych w grze broni, korzystając z nowych skórek: Team Plasma oraz Jungle Camo.

Horde Command Pack zadebiutuje 1 listopada bieżącego roku na Xbox Live w cenie 800 punktów Microsoftu. Za dodatek nie będą musieli dodatkowo płacić właściciele przepustki Season Pass, uprawniającej do pobrania czterech kolejnych rozszerzeń. Kosztuje ona 2400 punktów Microsoftu, co w sumie jest kwotą o 33% niższą niż w przypadku, gdybyśmy wszystkie pakiety nabywali osobno.

Szczegóły pierwszego dodatku DLC do gry Gears of War 3 - ilustracja #3
Szczegóły pierwszego dodatku DLC do gry Gears of War 3 - ilustracja #4

Ostatnia aktualizacja: 2011-10-05

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Gears of War 3

Gears of War 3