Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 października 2011

Rekompensata i udział w zyskach z gry Firefall dla firmy Webzen

Olek, 1 października 2011, 15:31

Twórcy gry Firefall zawarli ugodę z firmą Webzen. Koreański wydawca zrzekł się praw wydawniczych do tytułu, w zamian za co otrzyma zadośćuczynienie za środki włożone w produkcję oraz będzie miał swój udział w ewentualnych zyskach.

Metal Gear Solid HD Collection doczeka się edycji limitowanej

Olek, 1 października 2011, 14:11

Dobra wiadomość dla fanów Snake'a. Firma Konami planuje wydanie limitowanej edycji pakietu Metal Gear Solid HD Collection, w którym obok trzech zremasterowanych gier z serii znajdzie się także 248-stronicowy album z rysunkami.

Zobacz 11 minut gameplay'a z gry Aliens: Colonial Marines

Olek, 1 października 2011, 12:30

Deweloperzy ze studia Gearbox Software udostępnili filmik prezentujący rozgrywkę w Aliens: Colonial Marines. 11-minutowy klip nie zdradza zbyt wiele na temat fabuły, ale ukazuje między innymi nowy gatunek ksenomorfów - crushera, który ma stanowić nie lada wyzwanie dla graczy.

Gra cRPG na motywach sagi George'a R. R. Martina zadebiutuje na początku 2012 roku

Kono, 1 października 2011, 11:30

Francuskie studio deweloperskie Cyanide poinformowało, że gra cRPG na motywach sagi George'a R. R. Martina pojawi się na półkach sklepowych na początku przyszłego roku. Tytuł ma zadebiutować na pecetach, PlayStation 3 i Xboksie 360.

Darmowe Gry (25 września - 1 października)

Maciej Jałowiec, 1 października 2011, 09:40

Upominki za logowanie w grze Wolni Farmerzy, dożynkowe atrakcje w Zielonym Imperium, nowy serwer w Gladiatusie i gramy w Urban Rivals. Zapraszamy do lektury!

Serious Sam 3: BFE zalicza opóźnienie. Premiera w połowie listopada

Kono, 1 października 2011, 09:30

Pracownicy studia Croteam ujawnili, że gra Serious Sam 3: BFE nie pojawi się w sklepach 18 października. Tytuł zaliczy miesięczne opóźnienie i zadebiutuje dopiero w połowie listopada.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na 1-2 października (Prince of Persia, Transformers)

Hed, 1 października 2011, 09:25

W ten weekend sklepy internetowe i platformy dystrybucji przygotowały kilka specjalnych promocji. Taniej można kupić między innymi gry Blood Bowl Legendary Edition, Prince of Persia i Transformers: War for Cybertron. Wszystkie ciekawe oferty znajdują się w tej wiadomości.

Darmowy dodatek do gry Portal 2 w przyszłym tygodniu

Kono, 1 października 2011, 08:30

Darmowy dodatek do gry Portal 2 zatytułowany Peer Review pojawi się 4 października na PlayStation Network, Xbox Live oraz Steamie. Darmowe DLC zaoferuje nową misję dla trybu kooperacji oraz tryb wyzwania dla jednego i dwóch graczy.