Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2011, 14:11

autor: Olek

Metal Gear Solid HD Collection doczeka się edycji limitowanej

Dobra wiadomość dla fanów Snake'a. Firma Konami planuje wydanie limitowanej edycji pakietu Metal Gear Solid HD Collection, w którym obok trzech zremasterowanych gier z serii znajdzie się także 248-stronicowy album z rysunkami.

Firma Konami poinformowała, że wraz z listopadową premierą pakietu Metal Gear Solid HD Collection w sklepach pojawi się także jego limitowana edycja, nad której powstaniem czuwa Yoji Shinkawa, producent artystyczny serii. Japoński wydawca zapewnia, że będzie to nie lada gratka dla wszystkich fanów Snake'a.

W skład zapowiedzianej w czerwcu kolekcji odświeżonych gier z serii Metal Gear Solid wejdą: Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, Metal Gear Solid 3: Snake Eater oraz Metal Gear Solid: Peace Walker (za wyjątkiem rynku japońskiego – przyp. red.). Pakiet zremasterowanych skradanek, przygotowanych specjalnie z myślą o konsolach Xbox 360 i PlayStation 3, kosztować ma za oceanem 49,99 dolarów.

Metal Gear Solid HD Collection doczeka się edycji limitowanej - ilustracja #1

Dodatkowo gracze w Europie i Stanach Zjednoczonych będą mogli nabyć limitowaną edycję Metal Gear Solid HD Collection. Wzbogacona zostanie ona o 248-stronicowy album z rysunkami „The Art of Metal Gear Solid”. Niestety, wydawca nie ujawnił, czy fani mogą liczyć także na inne bonusy, ani ile przyjdzie im zapłacić za bogatszą wersję zestawu.

Warto dodać, że w planach firmy Konami jest także wydanie Metal Gear Solid HD Collection w wersji na konsolę PlayStation Vita. Na tej samej platformie sprzętowej ukaże się również kompilacja innej serii stworzonej przez Hideo Kojimę - Zone of the Enders HD Collection.