Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2011, 08:30

autor: Kono

Darmowy dodatek do gry Portal 2 w przyszłym tygodniu

Darmowy dodatek do gry Portal 2 zatytułowany Peer Review pojawi się 4 października na PlayStation Network, Xbox Live oraz Steamie. Darmowe DLC zaoferuje nową misję dla trybu kooperacji oraz tryb wyzwania dla jednego i dwóch graczy.

Firma Valve ujawniła, że pierwsze DLC do gry Portal 2 zostanie wydane 4 października. Dodatek zatytułowany Peer Review pojawi się równolegle na PlayStation Network, Xbox Live oraz Steamie i będzie dostępny za darmo.

Peer Review zaoferuje pokaźny zestaw elementów, które wzbogacą nasze laboratoryjne doświadczenia. Przede wszystkim, rozszerzony zostanie tryb kooperacji. P-Body i Atlas będą musieli przemierzyć nowe komory testowe oraz ponownie spotkać się z GLaDOS.

Darmowy dodatek do gry Portal 2 w przyszłym tygodniu - ilustracja #1

Zespół Valve nie zapomniał też o graczach, którzy lubią nieco trudniejsze zadania. Przygotowano dla nich specjalny tryb wyzwania dla kampanii solowej i kooperacyjnej. Dodane zostaną również listy rankingowe, które pozwolą nam na porównanie osiągnięć z innymi graczami.

Dodatek został zapowiedziany pod koniec kwietnia. Zespół Valve mówił wtedy, że pakiet zawartości do Portal 2 powinien pojawić się latem. W sierpniu Doug Lombardi zapewnił, że DLC nadal jest w drodze i ukaże się w połowie września. Peer Review zaliczył więc niewielki poślizg, ale już w przyszłym tygodniu fani gry Portal 2 będą mogli powrócić do zmagania się z wyzwaniami postawionymi przez GLaDOS.