Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2011, 20:20

autor: Sarge

Zobacz fragment rozgrywki z gry Syndicate

Ujawniony został pierwszy fragment rozgrywki z gry Syndicate. Stosowny materiał pojawił się w najnowszym odcinku programu GT.TV.

W najnowszym odcinku programu GT.TV zaprezentowany został fragment rozgrywki w grze Syndicate. Jeszcze wczoraj mogliśmy oglądać pierwszy zwiastun nadchodzącej produkcji studia Starbreeze.

W trwającym kilka minut materiale pokazano sporo strzelania, ale też możliwość przejmowania kontroli nad maszynami i ludźmi. Dzięki temu będziemy mogli nakłonić przeciwnika do współpracy, a nawet zmusić go do samobójstwa. Całość możecie obejrzeć pod poniższym linkiem (ujawniony fragment kończy się w 13:45 minucie):

  1. Zobacz fragment rozgrywki z gry Syndicate
Zobacz fragment rozgrywki z gry Syndicate - ilustracja #1

Syndicate to remake legendarnej gry strategicznej z 1993 roku. Studio Starbreeze postanowiło kompletnie odmienić sprawdzoną formułę i uczynić z najnowszego tytułu pierwszoosobową strzelaninę z elementami science-fiction. Wywołało to wiele kontrowersji wśród fanów pierwowzoru, którzy nie widzą w najnowszej produkcji niczego wspólnego z kultowym klasykiem.

Syndicate zadebiutuje 24 lutego 2012 roku w Europie i trzy dni wcześniej w Stanach Zjednoczonych. W przygotowaniu są wersje na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę Electronic Arts Polska.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Syndicate
  2. Video trailer #1
Zobacz fragment rozgrywki z gry Syndicate - ilustracja #2
Zobacz fragment rozgrywki z gry Syndicate - ilustracja #3
Zobacz fragment rozgrywki z gry Syndicate - ilustracja #4
Zobacz fragment rozgrywki z gry Syndicate - ilustracja #5