Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 września 2011

Informacje prosto z jesiennej konferencji CD Projektu
Informacje prosto z jesiennej konferencji CD Projektu

sathorn, 22 września 2011, 19:31

CD Projekt po raz kolejny zorganizowało konferencję, na której omawiało wszystkie aspekty swojej działalności - od wydawnictw przeznaczonych na polski rynek, przez Good Old Games, aż deweloping, czyli CD Projekt RED. Jakie informacje zdradził jedna z największych firm związanych z branżą elektronicznej rozrywki w naszym kraju?

Przepustka sezonowa pozwoli zaoszczędzić na DLC do Forza Motorsport 4
Przepustka sezonowa pozwoli zaoszczędzić na DLC do Forza Motorsport 4

Soviet, 22 września 2011, 17:45

Turn 10 ogłosił, że przygotowuje "Season Pass". Udogodnienie to pozwoli nam zaoszczędzić na dodatkach DLC do Forza Motorsport 4, które wydawane będą w przyszłym roku.

Atrakcje „Strefy Gier” na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi
Atrakcje „Strefy Gier” na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi

Olek, 22 września 2011, 15:03

W przyszłym tygodniu rusza 22. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi. Tym razem atrakcji dla miłośników grania nie zabraknie. Na imprezie pojawią się m.in. twórcy Wiedźmina 2 i Two Worlds II.

Wieści ze świata (Rage, Global Agenda, Epic Games) 22/09/11

Jiker, 22 września 2011, 14:22

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ścieżce dźwiękowej do Rage, darmowym rozszerzeniu do Global Agenda, braku planów nt. rozwoju marki Unreal, sądowym starciu Viacom i Harmonix, a także sklepie internetowym studia Reality Pump. Zapraszamy do lektury.

Arsenal - nowy tryb rozgrywki w Counter-Strike: Global Offensive

Kono, 22 września 2011, 13:56

Firma Valve poinformowała, że w grze Counter-Strike: Global Offensive znajdzie się nowy tryb rozgrywki - Arsenal. Wraz z nim do multiplatformowej strzelanki twórcy zaimplementują 8 map.

LEGO Harry Potter: Lata 5-7 po polsku na czterech platformach sprzętowych

Olek, 22 września 2011, 13:35

Kontynuacja klockowych przygód słynnego czarodzieja doczeka się polonizacji. Firma Cenega Poland zamierza wydać grę LEGO Harry Potter: Lata 5-7 w podwójnej - polskiej i angielskiej - wersji językowej na komputerach PC oraz konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i PlayStation Portable. Premiera zaplanowana została na 18 listopada.

Konsolowa wersja gry Crysis z polskimi napisami

Hed, 22 września 2011, 12:35

Pierwsza część Crysis w wersji na konsole będzie zawierała polskie napisy. Firma Electronic Arts potwierdziła, że konwersja na Xboksa 360 i PlayStation 3 nie sprawi problemów osobom, które nie władają językiem angielskim. Produkcja zostanie wydana w październiku w dystrybucji cyfrowej.

Nowe informacje o Final Fantasy XIII-2

Hed, 22 września 2011, 12:15

Japoński magazyn Famitsu przepytał twórców Final Fantasy XIII-2, dzięki czemu poznaliśmy wiele nowych informacji o nadchodzącej grze studia Square Enix. Produkcja będzie niezwykle zawiła fabularnie i przyniesie sporo zmian w systemie walki. Czego mogą spodziewać się fani Final Fantasy?

Dodatek Rezurrection do Call of Duty: Black Ops zadebiutuje dzisiaj na PSN i Steam

Sarge, 22 września 2011, 11:37

Dzisiaj na łamach PlayStation Network oraz Steama zadebiutuje czwarty dodatek DLC do gry Call of Duty: Black Ops. Rozszerzenie o nazwie Rezurrection od 23 sierpnia dostępne jest także na Xbox Live.

Dark Souls w „złocie” – znamy datę premiery w Europie

Sarge, 22 września 2011, 10:47

Firma Namco Bandai ogłosiła, że gra Dark Souls uzyskała „złoty” status i trafiła do tłoczni. Poznaliśmy także dokładną datę premiery produkcji studia From Software w Europie.

OnLive startuje w Wielkiej Brytanii

Taven, 22 września 2011, 10:30

Zdobywająca coraz większą popularność usługa cloud-gamingu, OnLive, doczekała się swojej premiery w Wielkiej Brytanii. Dostęp do usługi gwarantuje koncern British Telecom.

1,5 miliona zamówień przedpremierowych na grę Battlefield 3

Sarge, 22 września 2011, 10:05

Arvind Bhatia z firmy badawczej Sterne Agee zdradził, że liczba pre-orderów gry Battlefield 3 sięgnęła poziomu 1,5 miliona . Dane mają pochodzić prosto od firmy Electronic Arts.

Poradnik: Warhammer 40,000: Space Marine

Redakcja GRYOnline.pl, 22 września 2011, 09:46

"Poradnik do gry Space Marine zawiera kompletny opis przejścia gry, wraz z poradami dotyczącymi trudniejszych starć i opisami silniejszych przeciwników oraz znajdziek. Lokalizacja wszystkich 48 SERWOCZASZEK została szczegółowa opisana oraz zilustrowana."

Produkcja polskiej gry Afterfall: InSanity pochłonie kolejne miliony złotych

DogGhost, 22 września 2011, 09:35

Firma Nicolas Games zamierza pozyskać od akcjonariuszy kolejne 9 mln zł na dokończenie konsolowych wersji gry Afterfall: InSanity, choć na produkcję wszystkich edycji wydano już prawie 10 mln zł.

Ruszyły beta testy trybu Dominion w grze League of Legends

Kono, 22 września 2011, 09:33

Przedstawiciele zespołu Riot Games ogłosili, że rozpoczęły się beta testy trybu Dominion w grze League of Legends. Wszyscy gracze mogą zmierzyć się na nowej mapie w czasie mniejszego obciążenia serwerów.