Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 września 2011, 09:33

autor: Kono

Ruszyły beta testy trybu Dominion w grze League of Legends

Przedstawiciele zespołu Riot Games ogłosili, że rozpoczęły się beta testy trybu Dominion w grze League of Legends. Wszyscy gracze mogą zmierzyć się na nowej mapie w czasie mniejszego obciążenia serwerów.

Na stronie internetowej gry League of Legends pojawiła się informacja o rozpoczęciu ograniczonych czasowo beta testów trybu Dominion. Potrwają one aż do oficjalnej premiery nowej mapki, na której będą toczyć się zmagania. Pierwsze rozgrywki odbyły się dziś w nocy.

Tryb Dominion mogą sprawdzić wszyscy gracze, którzy posiadają konta League of Legends. Dostęp do nowego rodzaju rozgrywki jest jednak ograniczony czasowo. Twórcy pozwalają na sprawdzanie go w godzinach mniejszego obciążenia serwerów. Informacje o kolejnych etapach mają pojawiać się na forum gry. Przedstawiciele zespołu Riot Games zapewnili też, że jeśli ominie nas jedna z okazji do przetestowania trybu Dominion, to nie musimy się zbytnio przejmować – możliwości sprawdzenia go przed premierą będzie ponoć wiele.

Przypominamy, że tryb Dominion rozgrywany jest na mapie o nazwie Crystal Scar. Nadrzędnym zadaniem graczy jest walka o pięć strategicznych punktów i kontrolowanie ich. Grę wygrywa ta drużyna, która utrzyma dominację nad kluczowymi miejscami wystarczająco długo, aby życie wrogiego Nexusa spadło do zera. Rozgrywka w Dominion cechuje się większą dynamiką w porównaniu do klasycznego trybu.

Zespół Riot Games nie podał oficjalnej daty premiery nowej mapy do League of Legends. Fani gry powinni więc pilnie śledzić oficjalne forum w poszukiwaniu informacji o kolejnych przedziałach czasowych, w których będzie można przetestować tryb Dominion.