Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 września 2011

Ubisoft zapowiedział trzeci sezon Might & Magic: Heroes Kingdoms

Olek, 3 września 2011, 15:59

15 września rusza trzeci sezon przeglądarkowej gry MMO Might & Magic: Heroes Kingdoms. Wydawca gra - koncern Ubisoft zapowiada szereg nowości, w tym chociażby opcję zabawy w trybie kooperacji.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 3-4 września (Call of Duty, THQ)

Hed, 3 września 2011, 14:30

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive i GamersGate. W ten weekend w sklepach można kupić taniej gry takich wydawców jak THQ, 2K, Activision czy Paradox.

Start betatestów Diablo III jeszcze w tym miesiącu

Olek, 3 września 2011, 14:15

Wygląda na to, że ekipa Blizzard Entertainmnet dotrzyma słowa i jeszcze w tym miesiącu ruszą betatesty gry Diablo III. Potwierdził to Mike Morhaime, prezes firmy w trakcie konferencji z inwestorami.

Call of Duty Elite - cena abonamentu, dostęp do dodatków DLC i inne atrakcje usługi

Sarge, 3 września 2011, 12:45

Impreza Call of Duty XP przyniosła ze sobą więcej szczegółów na temat korzyści płynących z płatnej wersji usługi Call of Duty Elite. Firma Activision ujawniła cenę abonamentu oraz jego najbardziej istotne udogodnienia.

Pierwsze konkrety o Deus Ex: Human Revolution – The Missing Link

Olek, 3 września 2011, 12:26

Pierwszy z planowanych dodatków typu DLC do gry Human Revolution ukaże się już w październiku. Ekipa studia Eidos Montreal ujawniła, że The Missing Link odpowie na pytanie, co działo się podczas zagadkowej trzydniowej absencji głównego bohatera w fabule bazowej wersji gry.

Zobacz 36 minut rozgrywki z polskiej strzelaniny Hard Reset

Sarge, 3 września 2011, 11:20

W sieci pojawił się trwający 36 minut materiał przedstawiający rozgrywkę w grze Hard Reset. Ta całkiem niedawno zapowiedziana, pierwszoosobowa strzelanina jest pierwszym projektem polskiego studia Flying Wild Hog.

Banoi Blog - notka druga: Ta z żurawiną
Banoi Blog - notka druga: Ta z żurawiną

Jakub Ćwiek, 3 września 2011, 11:19

Recepcjonista ma na imię Luigi. Dziwne, bo jak mu się przyjrzeć, to jedyne co ma w sobie z Włocha to kropelka sosu Bolognese na mankiecie koszuli. Zachowuje się trochę jak Francuz, mówi jak Anglik, chód natomiast, gesty gdy przestaje się tak bardzo kontrolować to typowa amerykańska „wolność i swoboda jednostki”.

Rozpoczęcie beta testów gry Assassin's Creed: Revelations na PlayStation 3

Sarge, 3 września 2011, 10:25

Wybrani posiadacze PlayStation 3 mogą od dzisiaj wziąć udział w beta testach trybu multiplayer w grze Assassin's Creed: Revelations. Przedsięwzięcie potrwa do końca następnego tygodnia.

Darmowe Gry (28 sierpnia - 3 września)

Maciej Jałowiec, 3 września 2011, 08:20

Nowe miasteczko w Free Aqua Zoo, premiera Sagi Wampirów, poprawki w Battlestar Galactica Online, weekendowe atrakcje w Farmeramie, a także gramy w SoccerStar. Zapraszamy do lektury!