Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 września 2011

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (29 sierpnia - 4 września 2011)

Adrian Werner, 4 września 2011, 23:04

Nasz poświecony graniu na notebookach serwis GRAMY NA WYNOS działa już ponad trzy miesiące. Przygotowaliśmy dla was kolejnego newsa podsumowującego najnowsze ciekawe materiały opublikowane ostatnio na tej stronie.

Dobre wyniki sprzedaży Deus Ex: Human Revolution

Olek, 4 września 2011, 15:21

W ciągu tygodnia od premiery grę Deus Ex: Human Revolution kupiło blisko 650 tys. graczy na całym świecie. Dzieło studia Eidos Montreal największym uznaniem cieszy się wśród użytkowników konsoli Xbox 360.

Kontrowersje wokół Slavery: The Game

Olek, 4 września 2011, 14:01

Studio Javelin Reds Gaming pracuje nad kontrowersyjną strategią czasu rzeczywistego pt. Slavery: The Game. Tematem gry, której premierę przewidziano na wiosnę przyszłego roku, ma być XVII-wieczny handel niewolnikami.

Call of Duty: Modern Warfare 3 - nowe tryby multiplayer, system killstreaków, perki i inne

Sarge, 4 września 2011, 13:10

Impreza Call of Duty XP przyniosła ze sobą wiele szczegółów na temat trybu multiplayer w grze Call of Duty: Modern Warfare 3. Firma Activision ujawniła nowe opcje zabawy, odmieniony system killstreaków i rozwoju broni, a także potwierdziła kilka map i perków, jakie znajdą się w końcowym produkcie.

Ujawniono listę osiągnięć w grze Batman: Arkham City

Olek, 4 września 2011, 12:58

Serwis Xbox360Achievements opublikował listę 50 osiągnięć, jakie będą mogli zdobyć gracze w Batman: Arkham City. Ekipa studia Rocksteady zadbała, by zadania były zróżnicowane i wymagające.

Banoi Blog - notka trzecia: Ta z Jaggerem i Orfeuszem
Banoi Blog - notka trzecia: Ta z Jaggerem i Orfeuszem

Jakub Ćwiek, 4 września 2011, 12:41

No dobra, WOW! Muszę wam przyznać, Royal Palms Resort, że jak już dajecie pokój to nie ma wiochy! Apartament w którym przyjdzie mi mieszkać wygląda tak, że jak umrę, postawcie moją urnę na regale, na lewo od plazmy! Jest moc, mówię Wam!

Gry studia Valve pojawiły się w serwisie dystrybucji cyfrowej Origin

Sarge, 4 września 2011, 11:15

Firma Electronic Arts niedawno wycofała swoje gry z serwisu dystrybucji cyfrowej Steam, za którego stworzenie odpowiada Valve. Spore zdziwienie wywołuje zatem najnowsza oferta amerykańskiej wersji usługi Origin, na której pojawiły się tytuły twórców serii Half-Life.

Nooooo! - naGRAnie #23
Nooooo! - naGRAnie #23

Przemysław Zamęcki, 4 września 2011, 09:45

Kolejny odcinek podcastu serwisu gameplay.pl.

Twórcy gry Driver: San Francisco poważnie myślą o nowej generacji konsol

Sarge, 4 września 2011, 08:50

Coraz więcej deweloperów domaga się nowej generacji konsol na rynku. Dołącza do nich studio Ubisoft Reflections, którego dyrektor kreatywny opowiada o swoich oczekiwaniach w stosunku do nieuchronnie nadciągających platform.