Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 4 września 2011, 15:22

autor: Adrian Werner

Darmowe Perełki IX - 4 września 2011 roku

Przed wami siódmy przegląd najciekawszych gier freeware. Znajdziecie to darmowe gry (w tym również te przeglądarkowe) które potrafią dostarczyć wiele zabawy, ale również ruszą nawet na najsłabszych netbookach. Ten przegląd obejmuje tydzień od 29 sierpnia do 4 września 2011 roku.

Witajcie w kolejnym przeglądzie gier darmowych. Jest to cykl, w którym raz w tygodniu prezentuje wam najciekawsze tytuły freeware (także te przeglądarkowe) z ostatnich dni. Znajdziecie tu produkcje, które nie tylko zapewniają masę zabawy, ale posiadają również tak niskie wymagania sprzętowe, że nawet proste netbooki nie będą miały problemów z ich udźwignięciem.

 

 

RIZZOLI AND ISLES: THE MASTERPIECE MURDERS

Świetnie wykonana przeglądarkowa przygodówka detektywistyczna, w której naszym zadaniem jest badanie scen zbrodni. Całość reklamuje serial kryminalny emitowany na stacji TNT.


THE UNICATED

Zwariowana retro przygodówka, w której gramy jaki bliźnięta syjamskie. Tematyka jest kontrowersyjna, ale gra podchodzi do niej z dużym humorem, który sprawia, że całość autentycznie śmieszy zamiast gorszyć.


DUSK - A MOONLIGHT ROMANCE

Ślicznie wykonana i bardzo zabawna powieść wizualna (ang.visual novel), będąca parodią popularnego Zmierzchu.


INFESTOR

Miodna platformówka, w której gramy kosmitą zdolnym przejmować kontrolę nad ciałami ludzi. Mieszkańcy kolonii dzielą się na kilka kategorii i każda z nich może się pochwalić własnymi umiejętnościami. Wprowadza to do zabawy element logiczny, ponieważ w późniejszych poziomach trzeba się sporo nagłówkować decydując kogo opętać w danym momencie.


PERIHELION

Perihelion to niesamowicie klimatyczne post-apokaliptyczne cRPG wydane w 1993 roku na Amigę. Prawdziwy klasyk. Jeden z ludzi, którzy pracowali nad tym projektem wypuścił właśnie pełną wersję gry za darmo. W zestawie jest wszystko co potrzebne do zabawy, wliczając w to emulator. Jeśli jeszcze do tej pory nie mieliście okazji zagrać w ten tytuł, to właśnie nadarza się doskonała okazja, by nadrobić zaległości.


56 SAGE STREET

Ciekawy koktajl gatunkowy, łączący elementy przygodowe, RPG i strategii ekonomicznej. Jako ambitny młodzieniec lądujemy na tytułowej ulicy dysponując jedynie kilkoma nędznymi banknotami. Naszym zadaniem jest samodzielne zgromadzenie własnego majątku, czego dokonamy wykonując zlecane prace i awansując w hierarchii społecznej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.