Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 września 2011

Więcej tras do sieciowej zabawy w grze Driver: San Francisco

Olek, 6 września 2011, 20:27

Koncern Ubisoft poważnie myśli o budowie solidnej społeczności fanów skupionych wokół gry Driver: San Francisco. Kluczem do tego mają być bezpłatne materiały dodatkowe. Już 15 sierpnia ukaże się darmowy pakiet 12 nowych tras do rozgrywek sieciowych.

Banoi Blog - notka piąta: Ta z naprawdę prostymi facetami... i papugą
Banoi Blog - notka piąta: Ta z naprawdę prostymi facetami... i papugą

Jakub Ćwiek, 6 września 2011, 14:59

Zawziąłem się. Bo wiecie, jak mi kto wjedzie na ambicję, to gnam po całości, nie bacząc na koszta, czas i własne zdrowie. Ani cudze, jeśli mam być szczery i dokładny.

Dyrektor kreatywny Halo 4 opuścił studio 343 Industries

Sarge, 6 września 2011, 14:55

Studio 343 Industries opuścił dyrektor kreatywny gry Halo 4, Ryan Payton. Jeden z najważniejszych twórców czwartej części popularnego cyklu założył własny zespół deweloperski.

Premiera gry Driver: San Francisco na PC nie została wstrzymana celowo

Sarge, 6 września 2011, 14:15

Prezes studia Ubisoft Reflections wyjaśnił, dlaczego wydanie pecetowej wersji gry Driver: San Francisco musiało zostać opóźnione. Równocześnie zapewnił, że premiera nie była celowo wstrzymywana.

Nieukończona wersja polskiej gry Dead Island dostępna na amerykańskim Steamie [news uaktualniony]

Sarge, 6 września 2011, 13:30

Użytkownicy amerykańskiej wersji Steama padli ofiarą poważnej pomyłki studia Techland i firmy Deep Silver. Dead Island trafiło do oferty popularnego serwisu dystrybucji cyfrowej w nieukończonej wersji.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 3, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Sony) 6/09/11

Jiker, 6 września 2011, 13:29

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o opóźnieniu premiery Deus Ex: Bunt Ludzkości w Japonii, nagrodach w Call of Duty: Modern Warfare 3, a także nowym specjaliście ds. bezpieczeństwa danych w firmie Sony. Zapraszamy do lektury.

Zobacz Find Makarov: Operation Kingfish - film promujący Modern Warfare 3

Sarge, 6 września 2011, 12:55

Ekipa We Can Pretend udostępniła do obejrzenia Find Makarov: Operation Kingfish - kontynuację krótkometrażowego filmu, o którym informowaliśmy na początku marca. Tym razem projekt sfinansowała firma Activision i zaprezentowała go na imprezie Call of Duty XP.

Syphon Filter 4 zadebiutuje w 2012 roku na PlayStation 3?

Hed, 6 września 2011, 12:40

Pojawiły się kolejne plotki na temat Syphon Filter 4, z których wynika, że gra akcji TPP zostanie wydana pod koniec 2012 roku na PlayStation 3. Tym razem, niepotwierdzone informacje o powrocie wieloletniej serii przedstawił włoski magazyn o grach.

W becie Battlefield 3 pojawi się kilkaset zmian w stosunku do wersji alfa

DogGhost, 6 września 2011, 12:22

Studio DICE poinformowało, że wersja gry Battlefield 3, która trafi do beta-testerów w tym miesiącu, będzie znacznie różnić się od alfy. Z powodu zbliżającej się premiery, wszelkie zgłoszone poprawki zostaną wydane w formie dużego patcha w dniu debiutu.

Dead Island bez tajemnic – odpowiedzi na pytania czytelników
Dead Island bez tajemnic – odpowiedzi na pytania czytelników

Hed, 6 września 2011, 11:48

Dead Island bez tajemnic to odpowiedzi na pytania czytelników, zadane pod tekstem opisującym pierwsze wrażenia z gry studia Techland. W tej wiadomości dowiedziecie się czy kampania jest długa, jakl wyglądają misje i czym cechuje się system walki.

Smartfony w natarciu - najciekawsze gry na Androida i iOS (06/09/2011)

fsm, 6 września 2011, 11:00

Smartfony to takie małe konsole – wiedzą o tym wszyscy, którzy są posiadaczami takowych maszynek i nie stronią od ciekawych gier. My również nie stronimy, co pozwala nam publikować kolejne zestawienie interesujących pozycji na mądre telefony właśnie. Zapraszam.

Odblokowanie całego ekwipunku w Battlefield 3 zajmie graczom około 100 godzin [news zaktualizowany]

Łosiu, 6 września 2011, 11:00

Uzyskanie dostępu do wszystkich broni, akcesoriów i gadżetów w sieciowej strzelance Battlefield 3 będzie czasochłonne. DICE podaje szacunkowo 100 godzin potrzebne na odblokowanie wszystkiego co przygotują.

Znamy prawdopodobną datę premiery PlayStation Vita w Azji

Hed, 6 września 2011, 10:50

Jeden z zachodnich serwisów podał prawdopodobną datę konsoli PlayStation Vita na rynkach azjatyckich. Podobno nowa platforma przenośna od Sony zostanie wydana w okolicach 12 listopada. Gracze ze Stanów Zjednoczonych i Europy będą musieli poczekać na sprzęt kilka dodatkowych miesięcy.

Wyciekły prawie dwa miliony kodów na cyfrową wersję gry rajdowej DiRT 3 na PC [news zaktualizowany]

Sarge, 6 września 2011, 10:20

Studio Codemasters straciło trzy miliony promocyjnych kodów umożliwiającyh ściągnięcie gry DiRT 3 za pośrednictwem serwisu dystrybucji cyfrowej Steam. Lista stosownych kluczy wyciekła z serwerów brytyjskiego producenta.

Społeczność graczy EVE Online buntuje się przeciwko poczynaniom firmy CCP

DogGhost, 6 września 2011, 09:35

Przedstawiciel społeczności graczy z produkcji EVE Online przedstawił zarzuty w stosunku do producenta, firmy Crowd Control Productions, który poprzez nietrafione decyzje przyczynia się do powolnego upadku tego tytułu.

Dead Island z łatką przed polską premierą

Sarge, 6 września 2011, 09:20

Gra Dead Island od polskiego studia Techland jeszcze nie ukazała się w Polsce, a twórcy już udostępnili pierwszą łatkę do swojej produkcji. Aktualizacja wypuszczona w dniu amerykańskiej premiery wprowadza ok. 40 poprawek.