Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 września 2011

Przełożono premierę pecetowej wersji gry Batman: Arkham City

Sarge, 20 września 2011, 17:45

Firma Warner Bros. ogłosiła, że gra Batman: Arkham City w wersji na PC ukaże się później niż zapowiadano. Przesunięcie debiutu na miesiąc przed planowaną premierą jest sporym ciosem dla pecetowców wyczekujących tego tytułu.

Wersja demonstracyjna Forza Motorsport 4 na początku października

Soviet, 20 września 2011, 17:30

Trailer opublikowany na usłudze Zbox Live zdradził, że wersja demonstracyjna Forza 4 zostanie udostępniona 3 października.

Wymagania sprzętowe wersji PC i termin rozpoczęcia otwartych betatestów gry Battlefield 3

Olek, 20 września 2011, 16:40

29 września rozpoczną otwarte betatesty gry Battlefied 3. Dwa dni wcześniej dostęp do bety uzyskają gracze, którzy zamówili pecetową wersję tytułu w dystrybucji elektronicznej za pośrednictwem platformy Origin lub kupili wcześniej jedną ze specjalnych edycji gry Medal of Honor.

Brytyjski oddział Cryteka zajmie się kolejną odsłoną gry Homefront

Hed, 20 września 2011, 14:50

Studio Crytek UK stworzy kontynuację serii Homefront dla firmy THQ. Producent znany z serii TimeSplitters jest zdania, że marka opowiadająca o inwazji sił koreańskich na Stany Zjednoczone ma duży potencjał i może stać się prawdziwym hitem.

Wieści ze świata (Assassin's Creed: Revelations, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Final Fantasy XIII-2) 20/09/11

Jiker, 20 września 2011, 14:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o autorze muzyki do Assassin’s Creed: Revelations, likwidacji australijskiego zespołu studia Visceral Games, dodatkach do Final Fantasy XIII-2, a także cenach kart pamięci do PlayStation Vita. Zapraszamy do lektury.

Gears of War 3 w kolejnym turnieju LIVE League
Gears of War 3 w kolejnym turnieju LIVE League

Hed, 20 września 2011, 14:17

W listopadzie odbędzie się turniej pierwszej profesjonalnej ligi graczy konsolowych w Polsce LIVE League, w którym czteroosobowe drużyny zmierzą się w grze Gears of War 3. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody pieniężne o łącznej puli nagród wynoszącej 6 tysięcy złotych. Żeby stanąć do walki wystarczy zebrać czteroosobowy zespół i zgłosić swój udział na stronie ligi.

Assassin’s Creed: Revelations na PlayStation 3 z pierwszą częścią serii za darmo [news zaktualizowany]

Hed, 20 września 2011, 13:05

Firma Ubisoft przygotowała ciekawą niespodziankę dla fanów Assassin’s Creed, którzy posiadają PlayStation 3. Premierowe egzemplarze gry Assassin’s Creed: Revelations w wersji na konsolę Sony będą bowiem zawierały pierwszą odsłonę serii, opowiadającą o przygodach Altaira.

Fallout: New Vegas - dodatek Lonesome Road trafił na Xboksa 360

Hed, 20 września 2011, 12:41

Dzisiaj debiutuje czwarte DLC do gry Fallout: New Vegas. Rozszerzenie o nazwie Lonesome Road pojawiło się już na konsoli Xbox 360 i w tym tygodniu trafi także na PlayStation 3 oraz komputery osobiste. W dodatku wybierzemy się do niebezpiecznych kanionów, aby poznać historię platynowego żetonu oraz „kuriera nr sześć”.

Kolejny zwiastun Worms: Ultimate Mayhem i data premiery wersji PC

Taven, 20 września 2011, 12:00

Wiemy już, kiedy w Worms: Ultimate Mayhem będą mogli zagrać posiadacze komputerów osobistych. Gra będzie dostępna dzięki platformie Steam 28 września. Tymczasem Team 17 udostępniło jej kolejny zwiastun.

Gracze lepsi od naukowców w walce z AIDS

Kono, 20 września 2011, 10:38

W ciągu zaledwie trzech tygodni gracze zdołali rozszyfrować strukturę białka związanego z wirusem powodującym AIDS. Zdołali tego dokonać dzięki grze FoldIt.

Duży wyciek informacji na temat gry Dota 2

Sarge, 20 września 2011, 10:15

Do sieci wyciekło dużo informacji na temat nadchodzącej gry strategicznej Dota 2. Sprawcą zamieszania jest jedna z osób biorących udział w zamkniętych testach, która udostępniła dane pochodzące z klienta bety.

Studio Starbreeze rozpoczęło prace nad nową marką

DogGhost, 20 września 2011, 09:28

Studio Starbreeze, które pracuje obecnie nad remakiem gry Syndicate, zamierza stworzyć nową markę we współpracy ze szwedzkim reżyserem Josefem Faresem.

Brink, Enslaved i Curfew - nominowane do nagród za najlepszy scenariusz

Taven, 20 września 2011, 09:05

Trzy tytuły - Brink, Enslaved: Odyssey to the West i Curfew - staną do walki o tegoroczną nagrodę za najlepszy scenariusz w grze wideo od Stowarzyszenia Brytyjskich Scenarzystów. Werdykt poznamy 16 listopada.

Pierwszy dodatek DLC do Deus Ex: Bunt Ludzkości zapewni 5 godzin zabawy

Kono, 20 września 2011, 08:39

Przedstawiciele studia Eidos Montreal ujawnili, że dodatek DLC do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości zatytułowany Brakujące Ogniwo (The Missing Link) zapewni około 5 godzin rozgrywki.

Polska premiera gry Gears of War 3. Zapowiedziano fabularny dodatek DLC

Sarge, 20 września 2011, 08:37

W Polsce ukazała się gra Gears of War 3 - trzecia część jednej z najbardziej popularnych strzelanin na Xboksie 360. Tytuł zadebiutował w naszym kraju równocześnie z resztą świata, w wersji zlokalizowanej kinowo. Twórcy zapowiedzieli także fabularny dodatek DLC.