Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2011, 13:05

Assassin’s Creed: Revelations na PlayStation 3 z pierwszą częścią serii za darmo [news zaktualizowany]

Firma Ubisoft przygotowała ciekawą niespodziankę dla fanów Assassin’s Creed, którzy posiadają PlayStation 3. Premierowe egzemplarze gry Assassin’s Creed: Revelations w wersji na konsolę Sony będą bowiem zawierały pierwszą odsłonę serii, opowiadającą o przygodach Altaira.

Firma Ubisoft ujawniła, że egzemplarze Assassin's Creed: Revelations na PlayStation 3 dostępne w dniu premiery będą zawierały pewną niespodziankę. Na płycie Blu-Ray znajdzie się bowiem pełna wersja pierwszej odsłony serii, w której wcielamy się w Altaira. Darmowy prezent pojawi się w ograniczonej liczbie pudełek, więc pozyska go tylko część nabywców tytułu.

Pomysł na sprezentowanie graczom pierwszej odsłony serii wydaje się bardzo dobry. Na pewno znajdzie się wielu fanów, którzy będą chcieli przypomnieć sobie przygody Altaira. Ponadto konfrontacja Assassin’s Creed z Revelations pokaże też jak bardzo seria zmieniła się w ciągu lat. Niestety, „jedynka” udostępniona na Blu-Ray’u nie zostanie wzbogacona o system trofeów.

Assassin’s Creed: Revelations na PlayStation 3 z pierwszą częścią serii za darmo [news zaktualizowany] - ilustracja #1

Revelations to kolejna odsłona epickiej sagi, w której śledzimy losy Desmonda, zagłębiającego się we wspomnienia swoich przodków, ukryte w jego DNA. W Revelations połączą się historie trzech postaci: oprócz Desmonda będą to: Ezio Auditore da Firenze, czyli włoski zabójca z okresu renesansu oraz Altair ibn al-Ahad, arabski asasyn z XII wieku.

Assassin's Creed: Revelations zadebiutuje w listopadzie tego roku na trzech platformach: PC, PS3 oraz Xbox 360. Oczywiście sytuacja może się zmienić, bo do tej pory edycje pecetowe zaliczały opóźnienie względem konsol. Posiadacze komputerów zapłacą za grę 129,90 złotych, a konsol 219,90 złotych. W ofercie sklepów jest też dostępna Edycja Kolekcjonerska.

Aktualizacja: Przedstawiciel polskiego oddziału firmy Ubisoft potwierdził, że powyższa oferta będzie dostępna także w Polsce.

  1. Wszystkie wiadomości o Assassin’s Creed: Revelations
  2. Wrażenia z singla w Assassin's Creed Revelations - gamescom 2011
  3. Assassin’s Creed: Revelations – szybki test trybu multiplayer