Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 września 2011

Pierwsze DLC do Dungeon Siege III w październiku

Soviet, 1 września 2011, 20:15

Obsidian Entertainment zapowiedziało pierwsze DLC do wydanego w lipcu Dungeons Siege III. Dodatek ukaże się w pażdzierniku i poza nową przygodą podniesie także maksymalny poziom postaci.

Autorzy Thief 4 zwiększają zatrudnienie

Soviet, 1 września 2011, 17:10

Według kanadyjskiego serwisu La Presse Affaires, montrealskie studio Eidos planuje do końca 2015 roku zwiększyć zatrudnienie o 350 osób.

Wieści ze świata (Resident Evil, Hitman: Absolution, Sony HMZ-T1) 1/09/11

Jiker, 1 września 2011, 14:22

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przyszłości marki Resident Evil, futurystycznym headsecie Sony, obchodach końca Star Wars Galaxies, a także sukcesie studia Playdead. Zapraszamy do lektury.

Bankructwo twórców L.A. Noire

Łosiu, 1 września 2011, 13:12

Australijskie serwisy informacyjne donoszą, że twórcy gry L.A. Noire - firma Team Bondi - zbankrutowali. Tym samym potwierdzają się plotki, jakie pojawiły się w sieci przed kilkoma tygodniami.

Darmowy Star Trek Online jeszcze w tym roku

Taven, 1 września 2011, 12:52

Za rozgrywkę w Star Trek Online niedługo nie zapłacimy ani grosza. Tytuł pod koniec bieżącego roku stanie się zupełnie darmowy.

Rusza Ambassador Programme dla nabywców konsoli 3DS przed obniżką ceny

DogGhost, 1 września 2011, 12:52

Z początkiem września wystartował program Ambassador, który ma stanowić rekompensatę dla osób, które nabyły konsolę Nintendo 3DS przed znaczną sierpniową obniżką jej ceny.

Start Sony Entertainment Network. Ujawniono ceny i datę premiery tabletów Sony

Taven, 1 września 2011, 11:20

Podczas berlińskich targów IFA Sony ogłosiło uruchomienie platformy Sony Entertainment Network, mającej na celu unifikację wszystkich multimedialnych usług japońskiego koncernu. Poza tym, poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące przygotowywanych przez firmę tabletów.

Burnout Crash! zadebiutuje 20 września

Łosiu, 1 września 2011, 10:11

Firma Electronic Arts ujawniła datę premiery gry Burnout Crash!, skupiającej się na trybie samochodowej demolki na skrzyżowaniach zatłoczonych ulic. 20 września tytuł trafi do dystrybucji cyfrowej poprzez PlayStation Network oraz Xbox Live.

Skład edycji kolekcjonerskiej Call of Duty: Modern Warfare 3. Małe zainteresowanie konwentem Call of Duty XP

Kono, 1 września 2011, 09:45

Do sieci wyciekły zdjęcia kolekcjonerskiej edycji gry Call of Duty: Modern Warfare 3 nazwanej "Hardened Edition". Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że konwent Call of Duty XP organizowany przez firmę Activision nie jest aż tak popularny, jak można by było przypuszczać.

Konami przygotowuje sieciową odsłonę piłkarskiej serii Pro Evolution Soccer

Sarge, 1 września 2011, 09:40

W przygotowaniu jest sieciowa wersja popularnej piłkarskiej serii Pro Evolution Soccer. Produkcja o nazwie Winning Eleven Online ukaże się na PC dzięki współpracy firm Konami oraz NHN Corporation. Na razie planuje się wydanie tytułu jedynie w Korei Południowej.

Gry od EA nie tylko za pośrednictwem platformy Origin

DogGhost, 1 września 2011, 09:15

Firma Electronic Arts nie zamierza wydawać elektronicznych wersji swoich gier jedynie za pośrednictwem platformy Origin. W przyszłości mają się na niej pojawić również tytuły innych wydawców.

Zobacz dalszy ciąg prezentacji rozgrywki w grze Uncharted 3 z targów gamescom

Sarge, 1 września 2011, 08:50

W sieci pojawił się film prezentujący dalszy ciąg fragmentu rozgrywki z gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, który został pokazany w zeszłym miesiącu na targach gamescom.