Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2011, 20:15

autor: Daniel "Soviet" Kłosiński

Pierwsze DLC do Dungeon Siege III w październiku

Obsidian Entertainment zapowiedziało pierwsze DLC do wydanego w lipcu Dungeons Siege III. Dodatek ukaże się w pażdzierniku i poza nową przygodą podniesie także maksymalny poziom postaci.

Dungeon Siege III, najnowsza gra autorstwa Obisidian Entertainment, doczeka się dodatku DLC. Treasures of the Sun, bo taki tytuł otrzymało to wydawnictwo, trafi do sprzedaży w październiku tego roku.

Dodatek ten umiejscowiony zostanie na pustyni Aranoi. Podczas poszukiwań zaginionego członka Legionu, gracze natrafią na tajemnicze opactwo, w którym odnajdą tajemnicę wyznawców Azunite. Podczas wędrówki napotkamy szereg nowych przeciwników, których pokonamy za pomocą niedostępnych wcześniej umiejętności i broni. Treasures of the Sun podniesie także maksymalny poziom postaci z 30 do 35.

Pierwsze DLC do Dungeon Siege III w październiku - ilustracja #1

Dungeon Siege III, który premierę miał 21 czerwca tego roku, zebrał dobre oceny. W serwisie metacritic może pochwalić się ponad 70-procentową średnią ocen. Czarny, recenzent GRY-OnLine uznał, że gra zasłużyła na solidną ósemkę.