Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 września 2011

Przeglądarkowa gra The Smurfs & Co ma 10 milionów aktywnych użytkowników

Sarge, 8 września 2011, 20:30

The Smurfs & Co to doskonały przykład kolejnej produkcji przeglądarkowej, zdobywającej ogromną popularność na Facebooku. Firma Ubisoft ogłosiła, że gra ma ponad 10 milionów aktywnych użytkowników.

Premiera dodatku Deus Ex: Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo w październiku [news uaktualniony]

Olek, 8 września 2011, 20:09

Na oficjalnej stronie internetowej gry Deus Ex: Bunt Ludzkości pojawił się pierwszy trailer oraz porcja obrazków z dodatku typu DLC Brakujące Ogniwo (The Missing Link), które ukaże się w październiku. Rozszerzenie pozwoli graczom odkryć kolejne warstwy spisku i przebudować od podstaw cyber-wszczepy Adama Jensena.

Premiera gry Max Payne 3 w marcu przyszłego roku

Olek, 8 września 2011, 16:40

Firma Rockstar Games ujawniła dziś termin premiery gry Max Payne 3. Długo wyczekiwana kontynuacja kultowego cyklu ukaże się w marcu przyszłego roku w wersjach na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Pierwsze wrażenia – gra Crimson Alliance lepsza niż Torchlight?
Pierwsze wrażenia – gra Crimson Alliance lepsza niż Torchlight?

Hed, 8 września 2011, 14:30

Crimson Alliance to nowa gra studia Certain Affinity, która na pierwszy rzut oka przypomina takie hity jak Torchlight (dostępny na Xboksie 360). Kilka godzin spędzonych z grą pokazuje jednak, że mamy do czynienia z innym pomysłem na rozgrywkę.

Wieści ze świata (Another World, ArmA III, Dragon Quest X) 8/09/11

Jiker, 8 września 2011, 14:04

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o milionie sprzedanych egzemplarzy cyklu Harvest Moon w Europie, zwolnieniach w firmie Disney Interactive, nowej stronie internetowej ArmA III, a także konwersji Another World na iOS. Zapraszamy do lektury.

F1 2011 ozłocone. Twórcy prezentują tryb kooperacji

Kono, 8 września 2011, 13:30

Firma Codemasters zakończyła pracę nad grą F1 2011. Z tej okazji udostępniono trzeci materiał filmowy z kulis produkcji, tym razem prezentujący tryb kooperacji.

Banoi Blog - notka siódma: Ta ze Scoobym
Banoi Blog - notka siódma: Ta ze Scoobym

Jakub Ćwiek, 8 września 2011, 12:29

Nie pamiętam o której się kładłem, ale bolało mnie dosłownie wszystko. Chlapnąłem przy Luigim, że na blogu pytam o pomysły na atrakcje, więc włączył sobie google translatora i przeczytał wszystkie.

Dystrybucja elektroniczna przebije sprzedaż pudełkowych wersji gier w 2013 roku

DogGhost, 8 września 2011, 12:21

Jak wynika z opracowanej przez firmę DFC Intelligence prognozy dotyczącej branży wirtualnej rozrywki, już w 2013 roku wartość rynku dystrybucji elektronicznej przekroczy sprzedaż gier w wersji pudełkowej.

Wyniki przedsprzedaży Battlefield 3 oraz kwestia terminu premiery Star Wars: The Old Republic

Łosiu, 8 września 2011, 11:56

Dyrektor finansowy Electronic Arts podczas City 2011 Tech Conference zdradził, że Battlefield 3 w przedsprzedaży zamówiło 1,25 miliona osób. Odniósł się także do planów wydania Star Wars: The Old Republic.

Nintendo ma poważne problemy z okiełznaniem technologii Wii U

Sarge, 8 września 2011, 11:55

W sieci pojawiły się doniesienia, jakoby firma Nintendo miała poważne problemy z zapanowaniem nad technologią Wii U. Źródłem tych rewelacji jest francuski serwis 01net.

Demo Hard Reset dostępne. Pełna wersja bez DRM

Kono, 8 września 2011, 11:15

Polskie studio Flying Wild Hog udostępniło wersję demonstracyjną gry Hard Reset. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że polski FPS nie będzie zawierać uprzykrzających życie zabezpieczeń DRM.

RollerCoaster Tycoon 3D - popularna seria strategiczno-ekonomiczna zmierza na 3DS

Sarge, 8 września 2011, 11:15

W przyszłym roku na rynku zadebiutuje RollerCoaster Tycoon 3D. Gra ukaże się wyłącznie na 3DS-ie i jest pierwszą odsłoną popularnej serii strategiczno-ekonomicznej dedykowaną przenośnej konsolce.

Beta Assassin’s Creed: Revelations od dzisiaj dla wszystkich

Hed, 8 września 2011, 10:49

Testowa wersja Assassin’s Creed: Revelations zostanie dzisiaj udostępniona wszystkim posiadaczom PlayStation 3 (do tej pory mogli ściągnąć ją tylko wybrani użytkownicy). Osoby, które chcą sprawdzić grę powinny trzymać rękę na pulsie, bo beta trafi do ograniczonej liczby osób i zakończy się w niedzielę.

FIFA 12 bez licencji T-Mobile Ekstraklasy

Sarge, 8 września 2011, 10:40

Na skutek problemów z pozyskaniem licencji, w grze piłkarskiej FIFA 12 zabraknie pełnowymiarowej T-Mobile Ekstraklasy. Zamiast tego rodzime rozgrywki stoczymy w ramach Polskiej Ligi, w której wystąpią drużyny pozbawione oficjalnych nazw oraz oryginalnych koszulek czy herbów.

Dalszy ciąg problemów z amerykańską wersją gry Dead Island

DogGhost, 8 września 2011, 09:55

Firma Deep Silver poinformowała, że że patch mający poprawić błędy wykryte w dniu amerykańskiej premiery gry Dead Island, może spowodować utratę zapisanych danych.

Sony: PS3 wygrywa z X360 w statystykach sprzedaży gier multiplatformowych

Kono, 8 września 2011, 09:55

Przedstawiciel koncernu Sony - Rob Dyer - oświadczył, że japońska firma wygrywa wojnę konsolową. Co prawda, jeśli chodzi o sprzedaż sprzętu, to jest znacząco w tyle, jednak popularność multiplatformowych gier jednoznacznie przemawia na korzyść Sony.

Battlestar Galactica Online z pięcioma milionami kont

Adrian Werner, 8 września 2011, 09:21

Specjalizująca się w grach przeglądarkowych firma Bigpoint ma powody do zadowolenia. Jej przedstawiciele pochwalili się, że liczba zarejestrowanych kont Battlestar Galactica Online przekroczyła poziom pięciu milionów.

Znamy szczegóły kontrowersyjnego projektu Slavery: The Game

DogGhost, 8 września 2011, 09:05

W sieci pojawił się oficjalny komunikat wyjaśniający, czym tak naprawdę będzie produkcja, której zwiastun pod szyldem Slavery: The Game wywołał ogromne kontrowersje.

3DS z dodatkowym, doczepianym analogiem? [news uaktualniony]

Kono, 8 września 2011, 08:09

Magazyn Famitsu donosi, że konsola Nintendo 3DS doczeka się urządzenia peryferyjnego oferującego dodatkowy przycisk R2 i gałkę analogową. Jego premiera miałaby nastąpić jeszcze w tym roku.