Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2011, 20:09

autor: Olek

Premiera dodatku Deus Ex: Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo w październiku [news uaktualniony]

Na oficjalnej stronie internetowej gry Deus Ex: Bunt Ludzkości pojawił się pierwszy trailer oraz porcja obrazków z dodatku typu DLC Brakujące Ogniwo (The Missing Link), które ukaże się w październiku. Rozszerzenie pozwoli graczom odkryć kolejne warstwy spisku i przebudować od podstaw cyber-wszczepy Adama Jensena.

Koncern Square Enix udostępnił zwiastun oraz porcję obrazków z pierwszego dodatku typu DLC do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości. Brakujące Ogniwo (The Missing Link) ukaże się w październiku w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 oraz komputery PC. Dodatek będzie kompatybilny również z polską wersją językową i wyjaśni zagadkową, kilkudniową nieobecność głównego bohatera w wydarzeniach z bazowej gry.

Przecieki o pierwszym z planowanych DLC do najnowszej odsłony serii Deus Ex pojawiły się w ubiegłym tygodniu. Ze skąpych informacji wynikało, że fabuła dodatku nie będzie kontynuacją wątków głównej gry, ale ich uzupełnieniem. Dzisiaj doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi rozszerzenia The Missing Link, które w naszym kraju będzie znane jako Brakujące Ogniwo.

Opublikowany na stronie internetowej gry Deus Ex: Human Revolution zwiastun pokazuje Adama Jensena, brutalnie przesłuchiwanego przez agentów Belltower. Pozbawiony wszystkich usprawnień i uwięziony na statku płynącym w niewiadomym kierunku bohater zdany jest na własne siły...

Dodatek Brakujące Ogniwo ukaże się w październiku i oferowany będzie w usługach Xbox Live Arcade, PlayStation Network oraz Steam.

Uaktualnienie: Do informacji, którą otrzymaliśmy od Cenegi wkradł się błąd, dokładna data premiery DLC nie jest jeszcze znana, wiemy tylko że Brakujące Ogniwo zadebiutuje w październiku

Premiera dodatku Deus Ex: Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo w październiku [news uaktualniony] - ilustracja #1
Premiera dodatku Deus Ex: Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo w październiku [news uaktualniony] - ilustracja #2
Premiera dodatku Deus Ex: Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo w październiku [news uaktualniony] - ilustracja #3
Premiera dodatku Deus Ex: Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo w październiku [news uaktualniony] - ilustracja #4
Premiera dodatku Deus Ex: Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo w październiku [news uaktualniony] - ilustracja #5