Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 września 2011, 12:26

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Pierwsze konkrety o Deus Ex: Human Revolution – The Missing Link

Pierwszy z planowanych dodatków typu DLC do gry Human Revolution ukaże się już w październiku. Ekipa studia Eidos Montreal ujawniła, że The Missing Link odpowie na pytanie, co działo się podczas zagadkowej trzydniowej absencji głównego bohatera w fabule bazowej wersji gry.

Ekipa studia Eidos Montreal ujawniła garść informacji na temat pierwszego z planowanych dodatków typu DLC do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości. The Missing Link ukaże się w październiku i pozwoli graczom odkryć zupełnie nowe, zaskakujące warstwy spisku. Niestety, na razie nie wiadomo, czy dodatek dostępny będzie na wszystkich platformach sprzętowych, na jakie gra została wydana (PC, Xbox 360 i PlayStation 3).

Kilka dni temu informowaliśmy o wskazówkach dotyczących nadchodzącego DLC, które zostawili fanom twórcy Buntu Ludzkości. Znalazły się wśród nich m.in. zakodowane koordynaty GPS oraz hasło dostępu do strony z poniższym obrazkiem.

Pierwsze konkrety o Deus Ex: Human Revolution – The Missing Link - ilustracja #1

Tym razem na kanale RSS oficjalnej strony internetowej gry pojawiła się wiadomość rzucająca nieco więcej światła na fabułę rozszerzenia. Z dosyć skąpych informacji wynika, że DLC odpowie na pytanie, gdzie był Adam Jensen podczas zagadkowej trzydniowej nieobecności w historii opowiedzianej w bazowej wersji gry.

Okazuje się, że główny bohater Buntu Ludzkości został schwytany i poddany torturom przez agentów Belltower. Pozbawiony swoich wszczepów musi uciec z płynącego w niewiadomym kierunku statku-więzienia. Twórcy obiecują graczom m.in. kolejne, zaskakujące warstwy spisku do odkrycia, nowych bohaterów niezależnych i ciekawe lokacje, a także możliwość odbudowania mechanicznych usprawnień Adama od podstaw.

- Gracze będą mogli doświadczyć wrażliwej strony Adama, co całej grze nada zupełnie nowego wymiaru – przekonuje David Anfossi, producent Deus Ex: Bunt Ludzkości.

Przypomnijmy, że dzieło studia Eidos Montreal zadebiutowało na polskim rynku w ubiegłym tygodniu. Według informacji przekazanych przez rodzimego dystrybutora – firmę Cenega Poland - gra niemal z miejsca znalazła się na czele listy bestsellerów sieci EMPiK.

Więcej informacji o nowej odsłonie kultowego cyklu dowiecie się z lektury recenzji oraz oglądając najciekawsze materiały wideo związane z tą produkcją. Zainteresowanych zakupem Deus Ex: Bunt Ludzkości zachęcamy też do wizyty w sklepie gry-online.pl.

  1. Recenzja - Wielki powrót legendy - recenzja gry Deus Ex: Bunt ludzkości
  2. Video zwiastun na premierę (PL)
  3. Video kulisy produkcji #6 warstwa audio (PL)
  4. Video kulisy produkcji #5 aspekty społeczne i hacking (PL)
  5. Video kulisy produkcji #4 zakradanie (PL)
  6. Video kulisy produkcji #3 (PL) walka
  7. Video kulisy produkcji #2 (PL)
  8. Video kulisy produkcji #1 (PL)