Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2011, 08:30

autor: Sarge

Polska premiera Deus Ex: Bunt Ludzkości

Dzisiaj w Polsce ma miejsce długo oczekiwana premiera gry Deus Ex: Bunt Ludzkości. Dzieło studia Eidos Montreal zadebiutowało także w pozostałych krajach Europy.

W polskich sklepach oficjalnie zadebiutowała dzisiaj gra Deus Ex: Bunt Ludzkości. Długo oczekiwany tytuł ukazał się w Polsce równolegle z pozostałą częścią Europy.

Konsolowe edycje produktu zostały stworzone samodzielnie przez zespół Eidos Montreal, podczas gdy pecetowa wersja powstała we współpracy ze studiem Nixxes. Dzięki temu twórcy mogli dobrze przygotować produkcję pod kątem każdej z platform, a posiadacze komputerów osobistych otrzymali dodatkowo wsparcie dla technologii stereoskopowego 3D oraz bibliotek DirectX 11.

Grę nadal możecie zamawiać w Sklepie GRY-OnLine. Pecetową edycję dostaniecie tam za 119,90 złotych, a konsolowe za 209,90 złotych. Dostępne jest również bardziej bogate wydanie o nazwie Augmented Edition (PC – 169,90 złotych; PS3 oraz X360 – 259,90 złotych) i zawierająca najwięcej dodatków Collector’s Edition (PS3 oraz X360 – 329,90 złotych).

Polska premiera Deus Ex: Bunt Ludzkości - ilustracja #2

Dystrybucją najnowszego dzieła studia Eidos Montreal w naszym kraju zajęła się firma Cenega, która zdecydowała się na jego lokalizację kinową (polskie napisy) na wszystkich trzech platformach. Użytkownicy komputerów osobistych przed zakupem powinni sprawdzić wymagania sprzętowe, które w przypadku rekomendowanej specyfikacji są całkiem wysokie.

Polecamy także zapoznać się z recenzją gry, która w poniedziałek pojawiła się na łamach naszego serwisu. Wysoka ocena (9.0 w skali dziesięciostopniowej) świadczy o tym, że deweloper najwyraźniej wywiązał się ze swojego zadania i nie zawiódł oczekiwań. Wczoraj redakcja tvgry.pl przygotowała także film z cyklu Gramy!, w którym możecie przyjrzeć się rozgrywce. Twórcy nie zapomnieli o dostarczeniu premierowego zwiastuna, którego polską wersję możecie oglądać w tej wiadomości.

Polska premiera Deus Ex: Bunt Ludzkości - ilustracja #3

W Deus Ex: Bunt Ludzkości wcielamy się w Adama Jensena – szefa ochrony w firmie Sarif Industries, prowadzącej badania nad biomechanicznymi ulepszeniami. Pewnego dnia na główną siedzibę laboratorium atak przypuszcza oddział sił specjalnych eliminujący pracowników kompleksu. Główny bohater cudem uchodzi z życiem – zostaje uratowany po licznych operacjach i wszczepieniu kilku biomechanicznych modyfikacji ciała.

Gra charakteryzuje się sporą swobodą rozgrywki. Misje możemy wypełnić na kilka sposobów, wybierając pomiędzy dyskretną eliminacją przeciwników lub otwartą walką. Produkcja korzysta z wielu elementów charakterystycznych dla gatunku cRPG – otrzymujemy punkty doświadczenia, rozwijamy głównego bohatera, rozmawiamy z innymi postaciami, a także odpowiednio gospodarujemy ograniczonym ekwipunkiem.