Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 sierpnia 2011

Fallout: New Vegas - znamy daty premiery kolejnych dodatków DLC

Daniel Kłosiński, 25 sierpnia 2011, 20:05

Lonesome Road, czwarty DLC do Fallout: New Vegas zadebiutuje 20 września. Dwa kolejne dodatki dostaniemy już tydzień później.

Twisted Metal zadebiutuje w lutym 2012 roku

Marcin Skierski, 25 sierpnia 2011, 19:45

David Jaffe ze studia Eat Sleep Play na łamach amerykańskiego bloga PlayStation ujawnił datę premiery gry Twisted Metal. Kolejnej części zwariowanej serii doczekamy się w lutym 2012 roku.

Europejska premiera pecetowej wersji Trine 2 w ostatnim kwartale roku

Aleksander Kaczmarek, 25 sierpnia 2011, 15:15

Pecetowa wersja Trine 2 pojawi się w europejskich sklepach jeszcze w tym roku. Seqel wydanej przed dwoma laty zręcznościówej gry studia Frozenbyte trafi także do dystrybucji elektronicznej.

LIVE League w Sniper: Ghost Warrior - trwa ostatni dzień zapisów do III tury turnieju!
LIVE League w Sniper: Ghost Warrior - trwa ostatni dzień zapisów do III tury turnieju!

Piotr Doroń, 25 sierpnia 2011, 14:37

Przypominamy o trwających zapisach do II tury turnieju LIVE League w Sniper: Ghost Warrior. Na graczy z najcelniejszym okiem czekają nagrody pieniężne o łącznej puli 6 tysięcy złotych, a także nagroda specjalna - udział w przedpremierowych testach gry w warszawskiej siedzibie firmy CITY Interactive.

Wieści ze świata (Resistance, From Dust, Team Fortress) 25/08/11

Piotr Doroń, 25 sierpnia 2011, 13:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o 15. rocznicy powstania marki Team Fortress, przyszłości serii Resistance, sprzedaży PlayStation 3, kontynuacji Deadly Premonition, a także zwracaniu pieniędzy za From Dust na Steamie. Zapraszamy do lektury.

The Godfather: Five Families - nowa gra na licencji Ojca chrzestnego

Marek Oramus, 25 sierpnia 2011, 13:02

Studio Kabam pracuje nad nową produkcją osadzoną w klimatach gangsterskich. W przeglądarkowej grze The Godfather: Five Families będziemy mogli stanąć na czele mafijnego imperium.

Nowe twarze i homoseksualne małżeństwa w The Elder Scrolls V: Skyrim

Mateusz Kądziołka, 25 sierpnia 2011, 11:04

Dotarły do nas dwie ciekawe informacje związane z grą The Elder Scrolls V: Skyrim. Pierwsza dotyczy nowego wyglądu twarzy bohaterów w najnowszej produkcji firmy Bethesda, a druga możliwości zawierania homoseksualnych małżeństw.

Amerykański sklep Gamestop zaprzestał sprzedaży Deus Ex: Bunt Ludzkości na PC

Marcin Skierski, 25 sierpnia 2011, 10:45

Media obiegła informacja, że amerykański sklep GameStop zaprzestał sprzedaży jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku - Deus Ex: Bunt Ludzkości. Wszystko dlatego, że w pudełkach znajduje się kod do wykorzystania w serwisie OnLive, z którym GameStop konkuruje wspólnie z firmą Spawn Labs.

Używasz klienta platformy Origin - godzisz się na inwigilację

Marek Oramus, 25 sierpnia 2011, 10:13

Firma Electronic Arts umieściła w umowie dołączonej do oprogramowania platformy Origin zapisy, które pozwalają jej na gromadzenie szeregu informacji dotyczących użytkowników i odsprzedawanie ich innym podmiotom.

Steve Jobs ustąpił z fotela prezesa Apple

Adrian Werner, 25 sierpnia 2011, 10:07

Stało się to, czego od pewnego czasu spodziewali się wszyscy. Steve Jobs ustąpił z funkcji prezesa firmy Apple.

The Sims Social ma ponad 7 milionów aktywnych użytkowników

Marcin Skierski, 25 sierpnia 2011, 09:35

Przeglądarkowa produkcja The Sims Social ma ponad 7 milionów aktywnych użytkowników. Taka informacja pojawiła się na oficjalnej stronie gry na Facebooku.

Escape From City 17: Part Two - kontynuacja fanowskiego filmu w realiach gry Half-Life 2

Przemysław Bartula, 25 sierpnia 2011, 09:32

W Internecie pojawiła się druga część krótkometrażowego filmu od Purchase Brothers. Kontynuacja kilkuminutowego obrazu z 2009 roku ponownie przenosi nas na ulice City 17, gdzie członkowie ruchu oporu walczą z Kombinatem.

Mocy nie będzie z nami podczas tegorocznych świąt - Star Wars Kinect dopiero w 2012 roku

Mateusz Kądziołka, 25 sierpnia 2011, 09:30

Firma Microsoft ogłosiła, że premiera gry Star Wars Kinect nie odbędzie się w czasie tegorocznego okresu świątecznego. Decyzję umotywowano chęcią wykorzystania pełnego potencjału drzemiącego w tytule wykorzystującym kontroler Kinect.

Ruszyła nowa strona społecznościowa Diablo III

Marek Oramus, 25 sierpnia 2011, 09:30

Firma Blizzard oficjalnie uruchomiła stronę społecznościową gry Diablo III, na której będzie zamieszczać nowe materiały dotyczące nadchodzącej produkcji. Ogłoszono również konkurs na "Diabrodę".

Train Frontier Express - niezależny symulator kolei zadebiutuje pod koniec sierpnia

Mateusz Kądziołka, 25 sierpnia 2011, 08:12

Dwuosobowy zespół deweloperski Team Train Frontier ogłosił, że gra Train Frontier Express zostanie wydana 31 sierpnia w ramach akcji Xbox Live Indie Games Summer Uprising, Tytuł kosztować będzie 240 punktów Microsoftu.