Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2011, 08:12

autor: Kono

Train Frontier Express - niezależny symulator kolei zadebiutuje pod koniec sierpnia

Dwuosobowy zespół deweloperski Team Train Frontier ogłosił, że gra Train Frontier Express zostanie wydana 31 sierpnia w ramach akcji Xbox Live Indie Games Summer Uprising, Tytuł kosztować będzie 240 punktów Microsoftu.

Firma Team Train Frontier ogłosiła, że gra Train Frontier Express zostanie wydana 31 sierpnia bieżącego roku. Tytuł pojawi się na platformie Xbox Live Indie Games i będzie kosztować 240 punktów Microsoftu. Produkcja dwuosobowego zespołu zadebiutuje w ramach programu Xbox Live Indie Games Summer Uprising.

Gra Train Frontier Express będzie się składać z dwóch głównych elementów: prowadzenia pociągu oraz budowy połączeń kolejowych. Jazda będzie niezobowiązująca i daleko jej do rasowej symulacji. Pozwoli to nowicjuszom na łatwiejszy start. Jeśli chodzi o tryb konstruowania map, to on również ma się charakteryzować prostotą. Dzięki temu, budowanie trasy nie nastręczy nikomu problemów.

Gra umożliwi dzielenie się stworzonymi połączeniami kolejowymi z innymi użytkownikami. Twórcy zapowiadają, że w przyszłości pojawi się patch umożliwiający m.in. budowanie map w trybie kooperacji. Dodają również, że są otwarci na wszelkie propozycje fanów.

Train Frontier Express - niezależny symulator kolei zadebiutuje pod koniec sierpnia - ilustracja #1
Train Frontier Express - niezależny symulator kolei zadebiutuje pod koniec sierpnia - ilustracja #2
Train Frontier Express - niezależny symulator kolei zadebiutuje pod koniec sierpnia - ilustracja #3
Train Frontier Express - niezależny symulator kolei zadebiutuje pod koniec sierpnia - ilustracja #4
Train Frontier Express - niezależny symulator kolei zadebiutuje pod koniec sierpnia - ilustracja #5