Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 sierpnia 2011

Gears of War 3 Epic Edition niedostępne w Polsce

Soviet, 3 sierpnia 2011, 16:00

Epicke wydanie Gears of War 3 w dostępne jest w Europie jedynie w ofercie dwóch brytyjskich sklepów: GAME oraz GemeStop. W pozostałych krajach fani zmuszeni są zmienić swe zamówienia na uboższą wersję Limited.

Gra Borderlands 2 oficjalnie zapowiedziana przez studio Gearbox

Hed, 3 sierpnia 2011, 14:51

Studio Gearbox Software oficjalnie zapowiedziało grę Borderlands 2, o której pisaliśmy dzisiaj rano. W aktualizacji tej wiadomości znajdziecie informacje na temat produkcji, w tym wczesną datę premiery.

Wieści ze świata (Rage, Assassin's Creed, Red Dead Redemption) 3/08/11

Jiker, 3 sierpnia 2011, 14:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przecenionym Anomaly: Warzone Earth, premierze dodatku do Red Faction: Armageddon, plotkach o Red Dead Redemption: Game of the Year Edition, a także ukończeniu głównych prac nad Rage. Zapraszamy do lektury

Twórcy Assassin’s Creed: Revelations o trybie kooperacji i modelu free to play

Hed, 3 sierpnia 2011, 12:21

Producent gry Assassin’s Creed: Revelations przyznał, że tryb kooperacji zapewne pojawi się w przyszłych odsłonach serii. Zdaniem dewelopera, multiplayer dodany w Assassin’s Creed: Brotherhood mógłby też stać się podstawą ciekawej produkcji typu free to play, chociaż na razie nie ma planów na stworzenie takiego projektu.

Kolejne spekulacje dotyczące nowego tytułu od Valve

DogGhost, 3 sierpnia 2011, 11:55

Śpiewaczka podkładająca głos GlaDOS-a z gry Portal rozpoczyna prace nad nowym projektem dla studia Valve. Pojawiają się więc spekulacje dotyczące potencjalnego niezapowiedzianego tytułu z cyklu Half-Life.

Premiera Pirates of Black Cove - nowego RTS-a spod szyldu Paradox Interactive

Sarge, 3 sierpnia 2011, 11:45

Firma Paradox Interactive wydała wczoraj strategię o tytule Pirates of Black Cove. Gra nie znalazła jeszcze oficjalnego dystrybutora w Polsce.

Skyrama – przeglądarkowa gra o zarządzaniu lotniskiem

Maciej Jałowiec, 3 sierpnia 2011, 11:37

Skyrama to najnowsza pozycja z gatunku gier ekonomicznych, jaka zagościła w dziale Darmowych Gier. Tym samym jest już czterdziestą ósmą grą, jaką możemy Wam zaproponować.

Season Ticket - rusza nowy program lojalnościowy od EA Sports

DogGhost, 3 sierpnia 2011, 11:01

EA Sports przedstawiło szczegóły swojego najnowszego programu lojalnościowego skierowanego do miłośników gier sportowych. Posiadając abonament Season Ticket gracze będą mogli m.in. uzyskać wcześniejszy dostęp do takich gier jak FIFA czy Madden NFL.

Robin odegra znaczącą rolę w Batman: Arkham City?

Sarge, 3 sierpnia 2011, 10:40

Sporo wskazuje na to, że Robin odegra znaczącą rolę w grze Batman: Arkham City. Tak przynajmniej wynika ze słów Daxa Ginna, menadżera ds. marketingu w Rocksteady Studios.

Rozwiązanie wakacyjnego konkursu z Red Faction: Armageddon – zobacz nagrodzone prace

Crash, 3 sierpnia 2011, 10:38

Naszedł czas ogłoszenia wyników naszego wakacyjnego konkursu z grą Red Faction Armageddon, zorganizowanego razem z firmami Acer i CDProjekt. Gratulujemy zwycięzcy i osobom wyróżnionym.

Mastah & Szczypoon - odc. 24 - Popkorn
Mastah & Szczypoon - odc. 24 - Popkorn

Runshin, 3 sierpnia 2011, 10:13

Sony o interakcji między PlayStation Vita oraz Playstation 3

DogGhost, 3 sierpnia 2011, 09:47

W czasie Develop Conference 2011 Sony ujawniło szereg informacji dotyczących nowych funkcji konsoli PlayStation Vita, dotyczących między innymi współpracy z PlayStation 3 oraz platformą PSN. Na specjalnym pokazie przedstawiono także możliwości rozgrywki multiplatformowej.

Wcześniejszy dostęp do bety Battlefield 3 dla użytkowników platformy Origin

Sarge, 3 sierpnia 2011, 09:40

Wcześniejszy dostęp do bety będzie jednym z bonusów oferowanych osobom zamawiającym przedpremierowo Battlefielda 3 na platformie dystrybucji cyfrowej Origin. Firma Electronic Arts chce w ten sposób zachęcić pecetowców do skorzystania z usług niedawno otwartego serwisu.

Zapowiedziano strategię ekonomiczną Port Royale 3

Adrian Werner, 3 sierpnia 2011, 09:14

Mamy dobre wieści dla wszystkich miłośników strategii ekonomicznych. Firma Kalypso Media zapowiedziała bowiem grę Port Royale 3.

Premiera gry Limbo na PC

Hed, 3 sierpnia 2011, 08:42

Gra Limbo trafiła w końcu na komputery osobiste. Platformówka studia Playdead osiągnęła ogromny sukces na Xboksie 360, gdzie sprzedała się świetnie i zdobyła bardzo wysokie oceny w recenzjach.

Assassin's Creed: Revelations - nowe filmiki z trybu multiplayer

Adrian Werner, 3 sierpnia 2011, 08:26

Assassin's Creed: Revelations, podobnie jak poprzednia cześć cyklu, zaoferuje graczom możliwość rozgrywek wieloosobowych. Dzięki wypuszczonym właśnie filmikom możemy zobaczyć jak tryb multiplayer prezentuje się w akcji.

Mists of Pandaria kolejnym dodatkiem do World of Warcraft?

Sigmar, 3 sierpnia 2011, 07:25

MMO Champion, popularny serwis fanowski poświęcony World of Warcraft donosi, że Blizzard zarejestrował nowy znak towarowy - Mists of Pandaria. Wszystko wskazuje na to, że jest to tytuł nowego dodatku to tej znanej gry MMO.

Poznaj tajniki tworzenia gier ze studiem Techland

Jiker, 3 sierpnia 2011, 06:30

Zastanawiałeś się jaką drogę musi przejść gra komputerowa, by w skończonej formie móc trafić na sklepowe półki? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w „Fabryce Gier” – nowym cyklu wideo serwisu Orange GRY poświęconym kreacji wirtualnych światów.