Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2011, 07:25

autor: Grzegorz "Sigmar" Sadziński

Mists of Pandaria kolejnym dodatkiem do World of Warcraft?

MMO Champion, popularny serwis fanowski poświęcony World of Warcraft donosi, że Blizzard zarejestrował nowy znak towarowy - Mists of Pandaria. Wszystko wskazuje na to, że jest to tytuł nowego dodatku to tej znanej gry MMO.

Według informacji przedstawionych na łamach popularnego serwisu poświęconego World of Warcraft - MMO Champion, Blizzard zarejestrował znak towarowy Mists of Pandaria. Może to wskazywać na to, że w kolejnym dodatku do gry, będziemy mieli styczność z dotychczas nieobecną w świecie Azeroth rasą pandarenów.

Mists of Pandaria kolejnym dodatkiem do World of Warcraft? - ilustracja #1

Na samym początku należy przypomnieć, że podobna sytuacja miała miejsce w przypadku poprzednich dodatków. Na kilka miesięcy przed ich oficjalnym zapowiedzeniem, pojawiała się informacja na temat zarejestrowanego przez Blizzarda znaku towarowego. W związku z tym należy uznać, że Mists of Pandaria prędzej będzie dodatkiem, a nie kolejnym patchem do gry, których nazwy nie są w ten sposób rejestrowane. Doskonale współgra to także z terminem nadchodzącego BlizzCon 2011, gdzie wszyscy spodziewają usłyszeć pierwsze oficjalne informacje na temat kolejnej odsłony World of Warcraft.

Mists of Pandaria kolejnym dodatkiem do World of Warcraft? - ilustracja #2

Nazwa potencjalnego dodatku wskazuje na to, że gracze dotarliby do dotychczas niedostępnych wysp świata Azeroth (Pandaria jest jedną z nich), chociaż obecność pandarenów jako grywalnej rasy nie jest wcale taka oczywista. Większość osób po nowej odsłonie gry oczekiwała ponownego przejścia przez portal, do jednego z niezbadanych światów lub kontynuacji historii starych bogów i potężnych Tytanów. Aby jednak mieć zupełną pewność co do tego, co przyniesie najnowszy dodatek do World of Warcraft, trzeba niestety będzie poczekać do października na BlizzCon 2011.