Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 sierpnia 2011

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (1 - 7 sierpnia 2011)

Adrian Werner, 7 sierpnia 2011, 22:52

Nasz poświecony graniu na notebookach serwis GRAMY NA WYNOS działa już ponad dwa miesiące. Przygotowaliśmy dla was kolejnego newsa podsumowującego najnowsze ciekawe materiały opublikowane ostatnio na tej stronie.

BloodRayne: Betrayal - premiera dopiero w październiku

Adrian Werner, 7 sierpnia 2011, 12:46

Mamy złe wieści dla graczy czekających na premierę BloodRayne: Betrayal. Twórcy gry poinformowali, że zaliczy ona kolejne opóźnienie

Reżim Korei Północnej znalazł nowy sposób na zarobek - hackowanie gier MMO

Adrian Werner, 7 sierpnia 2011, 10:26

Komunistyczny reżim Korei Północnej znalazł nowy sposób na finansowanie własnych potrzeb. Okazuje się, że rząd tego kraju wykorzystuje umiejętności hakerów do zarabiania na grach MMORPG.

Battlefield 3 nie pojawi się na platformie Steam

Mateusz Kądziołka, 7 sierpnia 2011, 09:32

Wydawca gry Battlefield 3 - firma Electronic Arts - ujawniła, że najnowsza gra studia DICE nie pojawi się na platformie dystrybucji cyfrowej Steam. Decyzja ta jest tłumaczona zbyt wielkimi restrykcjami narzucanymi na deweloperów przez Steam.

BioWare prezentuje klasę Jedi Consular oraz rasę Mirialan

Mateusz Kądziołka, 7 sierpnia 2011, 08:31

Firma BioWare udostępniła nowy film prezentujący klasę Jedi Consulara. Dodatkowo, kanadyjska firma opublikowała obrazki prezentujące klasy zaawansowane oraz rasę Mirialan.

The Elder Scrolls V: Skyrim - obejrzyj 40-minutową prezentację z QuakeCon 2011

Adrian Werner, 7 sierpnia 2011, 08:07

Na tegorocznym QuakeConie odbyła się prezentacja gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Jeden z obecnych na imprezie fanów nagrał cały pokaz i udostępnił go szerokiej publiczności.

Wysyp informacji na temat Borderlands 2

Mateusz Kądziołka, 7 sierpnia 2011, 07:14

Dzięki zapowiedzi w magazynie Game Informer w sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat gry Borderlands 2. Tytuł tworzony przez Gearbox Software wprowadzi nowe bronie i pojazdy, ale nie zapomni też o starych znajomych z „jedynki"