Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2011, 12:46

autor: Adrian Werner

BloodRayne: Betrayal - premiera dopiero w październiku

Mamy złe wieści dla graczy czekających na premierę BloodRayne: Betrayal. Twórcy gry poinformowali, że zaliczy ona kolejne opóźnienie

O BloodRayne: Betrayal po raz pierwszy usłyszeliśmy w marcu tego roku. Pierwotnie gra miała ukazać się wczesnym latem. Potem premierę przesunięto na końcówkę sierpnia. Niestety, wiemy już, że cierpliwość fanów serii zostanie po raz kolejny wystawiona na próbę. Studio WayForward poinformowało bowiem, że wersja na Xboksa 360 trafi do sprzedaży dopiero 5 października tego roku. Użytkownicy PlayStation 3 poczekają o dzień dłużej. Nie podano powodów opóźnienia, ale zapewne tradycyjnie chodzi tu o potrzebę lepszego dopracowania produktu.

BloodRayne: Betrayal - premiera dopiero w październiku - ilustracja #1

BloodRayne: Betrayal mocno różnić się będzie od poprzednich odsłon serii. Zamiast trójwymiarowej gry akcji dostaniemy dwuwymiarową platformówkę, w której nacisk położony będzie na walkę. Półwampirzyca Rayne zostanie tym razem zatrudniona przez organizację Brimstone Society i jej zadaniem będzie powstrzymanie wyjątkowo potężnego krwiopijcy.

Za produkcję odpowiada studio WayForward, znane z takich dwuwymiarowych tytułów jak Batman: The Brave and the Bold – The Videogame czy A Boy and his Blob. Gra tworzona jest z myślą o konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3 i sprzedawana będzie w dystrybucji elektronicznej.