Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 sierpnia 2011

Studio Team Bondi - autorzy L.A. Noire - sprzedane

Ender, 9 sierpnia 2011, 18:00

Australijskie studio Team Bondi, odpowiadające za produkcje gry L.A. Noire, zostało w całości rozwiązane, a jego majątek i prawa autorskie sprzedane nowemu właścicielowi.

Dead Island w złocie. Zobacz nowy film z trybu kooperacji

Hed, 9 sierpnia 2011, 15:02

Prace nad Dead Island, czyli strzelanką polskiego studia Techland, zostały ukończone. W grze zmierzymy się z hordami zombie w towarzystwie innych graczy. Wydawca produkcji, Deep Silver, zaprezentował nowy zwiastun skupiający się właśnie na rozgrywce kooperacyjnej.

Wieści ze świata (FIFA 12, Microsoft, Nikopol) 9/08/11

Jiker, 9 sierpnia 2011, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o demie FIFA 12, prezentacji technologii Cloud Microsoftu, a także rekordowej liczbie Punktów Gracza. Zapraszamy do lektury.

Smartfony w natarciu - najciekawsze gry na Androida i iOS (09/08/2011)

fsm, 9 sierpnia 2011, 13:41

Kolejny raz na łamach www.gry-online.pl pojawia się zestawienie ciekawych gier dla posiadaczy smartfonów z systemami iOS i Android. Dzisiaj mamy dla Was m.in. Lara Croft: Guardian of Light, Crayon Physics Deluxe, Rainbow Six: Shadow Vanguard czy Robotek.

Take-Two - daty premier gier i plany na przyszłość. Brak Grand Theft Auto V?

Hed, 9 sierpnia 2011, 13:18

Firma Take-Two ujawniła plany wydawnicze na przyszłość. Wydawca zamierza zróżnicować swoją ofertę i zbudować nowe marki. W tym roku dostaniemy między innymi pecetową wersję L.A. Noire, a w przyszłym gry XCOM i The Darkness II. Co dzieje się z Grand Theft Auto V?

Twierdza 3 - posłuchaj Piotra Fronczewskiego w roli narratora

DogGhost, 9 sierpnia 2011, 13:13

Piotr Fronczewski wcieli się w najnowszej odsłonie cyklu Stronghold w postać narratora. Gra będzie umożliwiała wybór polskiej lub angielskiej wersji językowej.

Civilization V dostanie dwa kolejne DLC

sathorn, 9 sierpnia 2011, 11:56

2K Games, wydawca gier z serii Sid Meier's Civilization, zapowiedział, że najnowsza część - Civilization V - dostanie dwa kolejne DLC. Co ciekawe, nastąpi to lada dzień.

Take-Two - imponujące wyniki gier Red Dead Redemption, L. A. Noire i innych

Hed, 9 sierpnia 2011, 11:23

Gra Red Dead Redemption trafiła do sklepów w nakładzie przekraczającym 11 milionów egzemplarzy. Firma Take-Two pochwaliła się popularnością produkcji studia Rockstar i wynikami kilku innych tytułów: L.A. Noire, NBA 2K11, Borderlands oraz BioShock.

Take-Two - kiepskie wyniki finansowe, ale nie z powodu Duke Nukem Forever

Hed, 9 sierpnia 2011, 10:43

Take-Two, firma znana z takich gier jak L.A. Noire i Duke Nukem Forever, opublikowała raport dotyczący pierwszego kwartału tego roku finansowego. Okazuje się, że wydawca stracił kilka milionów, a jego obroty spadły. Co ciekawe, Duke Nukem przyniósł zyski wbrew kiepskim recenzjom.

Trauma - nowa, intrygująca gra niezależna polskiego twórcy

DogGhost, 9 sierpnia 2011, 10:30

Wczoraj premierę miała najnowsza gra Krystiana Majewskiego zatytułowana Trauma. Jest to film interaktywny opisujący dochodzenie do zdrowia młodej kobiety, która uległa wypadkowi samochodowemu.

Simsy nadal lepsze od Wiedźmina 2. Empik Top Lista - tydzień 32

Przemysław Zamęcki, 9 sierpnia 2011, 10:21

Notowanie listy przebojów gier w salonach Empik.

New Vision – Deus Ex po operacji plastycznej

Łosiu, 9 sierpnia 2011, 10:05

Ukończono prace nad pierwszą wersją moda New Vision dedykowanego grze Deus Ex. Modyfikacja zmienia 75% standardowych tekstur otoczenia na grafiki w wysokiej rozdzielczości.

Drakensang Online wkracza w otwartą betę

Hed, 9 sierpnia 2011, 09:15

Drakensang Online wkroczył w fazę otwartej bety, co oznacza, że wszyscy zainteresowani mogą wypróbować grę za darmo. Przeglądarkowa produkcja nawiązuje do znanej serii RPG, chociaż zrywa z jej korzeniami i gatunkiem (The Dark Eye). Zamiast tego, otrzymujemy tytuł kojarzący się z Diablo i rozgrywający się w nowym uniwersum.

Humble Indie Bundle #3 przyniósł już ponad 2 miliony dolarów przychodu

DogGhost, 9 sierpnia 2011, 09:15

Na kilkanaście godzin przed planowym zakończeniem akcji, pakiet Humble Indie Bundle 3 zakupiło blisko 350 tysięcy osób za łączną kwotę przekraczającą 2 miliony dolarów.