Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 sierpnia 2011

Nowe screeny z gry The Dark Eye - Demonicon

Elrond, 13 sierpnia 2011, 14:28

W sieci pojawiła się kolejna porcja screenów prezentujących najnowszą produkcję niemieckiego studia wydawniczego Kalypso Media, The Dark Eye – Demonicon. Gra powstaje w berlińskiej fimie Noumena Studios, i pełnymi garściami czerpie z papierowego systemu Das Schwarze Auge.

Producenci broni w Borderlands 2 - pierwsze szczegóły

Kono, 13 sierpnia 2011, 13:09

Na stronie Game Informera pojawiły się pierwsze informacje o producentach broni w najnowszej grze studia Bearbox Software, czyli Borderlands 2. Każda marka będzie się cechować unikalnym wyglądem oraz parametrami technicznymi.

Guns of Icarus Online - nowe MMO od Muse Games

Elrond, 13 sierpnia 2011, 12:58

Firma Muse Games, specjalizująca się w tworzeniu przeglądarkowych gier 3D, poinformowała, że pracuje obecnie nad nowym tytułem – Guns of Icarus Online. Wspomniana gra jest sieciowym rozwinięciem jednej z flagowych produkcji studia, Guns of Icarus, osadzonej w postapokaliptycznym świecie, gdzie jedynymi środkami transportu są statki powietrzne.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 13-14 sierpnia (AC: Brotherhood, TDU 2)

Hed, 13 sierpnia 2011, 12:26

Serwisy i platformy dystrybucji cyfrowej przygotowały kolejną porcję przecen, obniżek, promocji i wyprzedaży. W ten weekend dotyczą one takich hitów jak Assassin’s Creed: Brotherhood, Aion, Section 8: Prejudice, Test Drive Unlimited 2 czy Drakensang: The River of Time.

Pecetowa wersja Rage skorzysta ze Steamworks

Kono, 13 sierpnia 2011, 10:52

Jak poinformowała firma Bethesda na swoim oficjalnym Twitterze, gra Rage autorstwa zespołu id Software będzie wykorzystywać zabezpieczenia oraz usługi oprogramowania Steamworks. Dzięki temu, gracze otrzymają możliwość zapisywania stanu gry na zewnętrznych serwerach oraz zestaw Steamowych osiągnięć do zdobycia.

Trackmania 2 bez kontrowersyjnego zabezpieczenia DRM firmy Ubisoft

Kono, 13 sierpnia 2011, 09:27

Firma Ubisoft ogłosiła, że gra Trackmania 2, autorstwa zespołu Nadeo, nie będzie wykorzystywać budzących sporo kontrowersji zabezpieczeń DRM. Oznacza to, że do rozgrywki w Trackmanię 2 nie będziemy musieli być przez cały czas podłączeni do Internetu.