Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 sierpnia 2011

Wirtualne bonusy w Limitowanej edycji Need for Speed: The Run

Michał Kułakowski, 2 sierpnia 2011, 19:40

Electronic Arts zdradziło na jakie wirtualne bonusy mogą liczyć wszyscy ci którzy nabędą limitowaną edycje gry Need For Speed: The Run.

Premiera Lord of the Rings: War in the North na pewno w listopadzie

Michał Kułakowski, 2 sierpnia 2011, 17:55

Studio Snowblind, odpowiedzialne za grę Lord of the Rings: War in the North, potwierdziło premierę swojego najnowszego tytułu, która przypada na listopad tego roku.

Wieści ze świata (inFamous, Armored Core 5, Bob Came in Pieces) 2/08/11

Piotr Doroń, 2 sierpnia 2011, 14:48

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o opóźnieniu premiery Armored Core 5, a także wykupieniu producenta inFamous przez firmę Sony. Zapraszamy do lektury.

Nie będzie dema Deus Ex: Bunt Ludzkości

Daniel Kłosiński, 2 sierpnia 2011, 14:45

Zapytany przez serwis iGo Gaming, Matt Frary ze Square-Enix poinformował, że aktualnie nie ma planów stworzenia wersji demonstracyjnej Deus Ex: Human Revolution.

F1 2011 - brak polskiej wersji językowej

Marek Oramus, 2 sierpnia 2011, 13:37

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, Codemasters nie planuje wydać gry F1 2011 w polskiej wersji językowej. W sieci pojawiły się też nowe materiały filmowe prezentujące rozgrywkę w F1 2011.

Unlimited Detail - rewolucyjna technologia generowania trójwymiarowej grafiki

Mateusz Kądziołka, 2 sierpnia 2011, 12:20

Technologia Unlimited Detail, autorstwa australijskiej firmy Euclideon, ma być receptą na bolączki trapiące obecny rynek gier. Szef projektu, Bruce Dell, twierdzi, że jest ona 100 tysiecy razy lepsza niż tradycyjne metody generowania grafiki trójwymiarowej.

PayPal przygląda się płatnościom dokonywanym przez graczy

Kamil Ostrowski, 2 sierpnia 2011, 11:28

Firma PayPal obsługująca płatności internetowe, opublikowała interesujący raport poświęcony transakcjom dokonywanym przez graczy.

Starcraft II - dylematy Kerrigan, zmiany na Battle.net, przyszłość platformy Marketplace

Marek Oramus, 2 sierpnia 2011, 11:17

Blizzard ujawnił szereg informacji na temat kampanii Heart of the Swarm. Dowiadujemy się m.in. o problemach, przed którymi stanie Kerrigan oraz planach dotyczących platformy Marketplace służącej do handlowania materiałami z gry Starcraft II.

Steel Storm: Burning Retribution prezentem dla nabywców Humble Indie Bundle #3

Marcin Skierski, 2 sierpnia 2011, 10:50

Steel Storm: Burning Retribution to kolejna produkcja niezależna, która dołączyła do pakietu gier sprzedawanych w ramach akcji Humble Indie Bundle #3. Dochód z tego przedsięwzięcia zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Gracze wolą blondynki, czyli jak będzie wyglądać pani Shepard z Mass Effect 3

Mateusz Kądziołka, 2 sierpnia 2011, 10:35

W zorganizowanym pzrez firmę BioWare facebookowym głosowaniu na oficjalną damską wersję komandora Sheparda zdecydowanie wygrywa blondwłosa opcja. Chociaż wybór nie jest zaskozeniem, to jednak wzbudził pewne kontrowersje wśród fanów serii Mass Effect.

Battlefield 3 z obsługą przepustek sieciowych?

Kamil Ostrowski, 2 sierpnia 2011, 10:33

Battlefield 3, najnowsza produkcja studia DICE, doczeka się najprawdopodobniej obsługi systemu przepustek sieciowych Online Pass. Takie zdanie padło z ust Patricka Bacha, producenta wykonawczego pracującego nad grą.

Wiedźmin 2 zdetronizowany. Empik Top Lista - tydzień 31

Przemysław Zamęcki, 2 sierpnia 2011, 10:30

Notowanie listy przebojów gier w salonach Empik.

Graczu, do księgarni marsz! - część 1 (EVE, Mass Effect, Assassin's Creed, Crysis i inne)

Przemysław Zamęcki, 2 sierpnia 2011, 10:13

Przygoda z grami nie musi kończyć się po wyłączenia komputera czy konsoli. Wystarczy tylko sięgnąć po jedną z książek przedstawiającą przygody bohaterów w ulubionym wirtualnym uniwersum.

True Crime: Hong Kong uratowane przez Square-Enix

Adrian Werner, 2 sierpnia 2011, 10:07

Na początku tego roku Activision ogłosiło, że prace nad True Crime: Hong Kong zostały zawieszone. Właśnie dowiedzieliśmy się, że projekt został ocalony przez firmę Square-Enix.

Super Street Fighter IV: Arcade Edition doczeka się darmowej aktualizacji

Marcin Skierski, 2 sierpnia 2011, 09:30

Firma Capcom pracuje nad specjalną aktualizacją dla gry Super Street Fighter IV: Arcade Edition. Taka informacja została podana w czasie imprezy EVO 2011 Fighting Tournament.

Diablo III - zobacz prawie ośmiominutowy zapis rozgrywki

Adrian Werner, 2 sierpnia 2011, 08:59

Wczorajszy dzień upłynął pod znakiem nowych informacji na temat jednego z najbardziej wyczekiwanych RPG-ów, czyli Diablo III. Wypuszczony właśnie prawie ośmiominutowy materiał video pozwala zobaczyć jak gra prezentuje się w akcji.

Premiera sieciowej strzelaniny Firefall pod koniec 2011 roku

Marcin Skierski, 2 sierpnia 2011, 08:45

Mark Kern (prezes Red 5 Studios) poinformował na łamach oficjalnego forum Firefall o dacie premiery gry. Okazuje się, że w pełną wersję zagramy jeszcze w tym roku.

Pierwszy pokaz DotA 2 na targach gamescom

Kamil Jędrasiak, 2 sierpnia 2011, 08:23

Studio Valve ujawniło plany organizacji oficjalnego turnieju DotA 2. Impreza będzie jednocześnie pierwszym pokazem nowej gry wspomnianego studia.

Sniper: Ghost Warrior w kolejnym turnieju LIVE League
Sniper: Ghost Warrior w kolejnym turnieju LIVE League

Szymon Liebert, 2 sierpnia 2011, 07:20

W przyszłym miesiącu wystartuje kolejny turniej LIVE League, czyli pierwszej profesjonalnej ligi graczy konsolowych w Polsce. Tym razem zawodnicy zmierzą się w rodzimej strzelance taktycznej Sniper: Ghost Warrior. Do wygrania czekają nagrody pieniężne o łącznej puli 6 tysięcy złotych.