Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2011, 08:59

Diablo III - zobacz prawie ośmiominutowy zapis rozgrywki

Wczorajszy dzień upłynął pod znakiem nowych informacji na temat jednego z najbardziej wyczekiwanych RPG-ów, czyli Diablo III. Wypuszczony właśnie prawie ośmiominutowy materiał video pozwala zobaczyć jak gra prezentuje się w akcji.

Wczorajszy dzień przyniósł masę nowych informacji na temat Diablo III. Sporo z nich nie wzbudziło zbytniego entuzjazmu graczy. Humory poprawić im powinien wypuszczony właśnie filmik. Trzeba przyznać, że nowy hack’n’slash studia Blizzard prezentuje się na nim wybornie.

Przypomnijmy pokrótce wczorajsze wieści. Dowiedzieliśmy się, że Diablo III wymagać będzie stałego połączenia z Internetem, nawet podczas zabawy solo. Dodatkowo, autorzy złamali serca wszystkim miłośnikom fanowskich modyfikacji. Blizzard nie tylko nie ma zamiaru wypuścić jakichkolwiek narzędzi lub edytorów, ale mody zostaną wręcz zabronione i próba korzystania z nich może zakończyć się zbanowaniem konta. W grze pojawią się także domy aukcyjne, w których będziemy mogli sprzedawać własne przedmioty i kupować cudze.

Niestety, nie znamy jeszcze daty premiery Diablo III. Obecnie oficjalnie potwierdzona jest jedynie wersja na PC/Mac, choć od pewnego czasu wiemy, że Blizzard ma również plany odnośnie edycji konsolowych.