Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2011, 14:45

autor: Soviet

Nie będzie dema Deus Ex: Bunt Ludzkości

Zapytany przez serwis iGo Gaming, Matt Frary ze Square-Enix poinformował, że aktualnie nie ma planów stworzenia wersji demonstracyjnej Deus Ex: Human Revolution.

Zaplanowana na 23 sierpnia premiera Deus Ex: Human Revolution zbliża się wielkimi krokami. Niestety, serwis iGo Gaming ma dla nas złe informacje dotyczące ewentualnej wersji demonstracyjnej tego tytułu. Zapytany o możliwość przetestowanie gry przed premierą, Matt Frary ze Sqaure-Enix odparł, że aktualnie nie ma planów stworzenia dema.

Najnowsza gra studia Eidos Montreal (nad wersją PC pracuje również Nixxes Software) jest już na ostatniej prostej. Trudno więc oczekiwać, że w tak krótkim czasie wydawca zmieni zdanie i zdecyduje się na wyprodukowanie oraz wydanie dema.

Nie będzie dema Deus Ex: Bunt Ludzkości - ilustracja #1

Jeśli jesteście zdecydowani na zakup najnowszej części Deus Ex, to wciąż możecie składać zamówienia w Sklepie GRY-OnLine. Pecetowa wersja kosztuje tam 119,90 złotych, a konsolowe 209,90 złotych. Dostępne jest również wydanie o nazwie Augmented Edition (PC – 169,90 złotych; PS3 oraz X360 – 259,90 złotych). Ofertę zamyka bogata Collector’s Edition (PC – 269,90 złotych; PS3 oraz X360 – 329,90 złotych). Dystrybutorem gry w naszym kraju jest Cenega, a Bunt Ludzkości przygotowywany jest w angielskiej wersji dźwiękowej z polskimi napisami.