Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2011, 14:48

autor: Jiker

Wieści ze świata (inFamous, Armored Core 5, Bob Came in Pieces) 2/08/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o opóźnieniu premiery Armored Core 5, a także wykupieniu producenta inFamous przez firmę Sony. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o opóźnieniu premiery Armored Core 5, a także wykupieniu producenta inFamous przez firmę Sony. Zapraszamy do lektury.

Bob Came in Pieces

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została gra Bob Came in Pieces. Produkcję autorstwa studia Ludosity Interactive możecie aktualnie nabyć za kwotę 3,49 euro, czyli ok. 14 złotych (o 50% mniejszą od standardowej). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Armored Core 5

Firma From Software, mająca w dorobku m.in. Demon’s Souls, ogłosiła, że planowana na październik japońska premiera gry akcji Armored Core 5 odbędzie się dopiero w styczniu 2012 roku. Przyczyną opóźnienia jest implementacja zmian zaproponowanych przez testerów w niedawnej zamkniętej becie. Produkcja trafi na Xboksa 360 oraz PlayStation 3.

Wieści ze świata (inFamous, Armored Core 5, Bob Came in Pieces) 2/08/11 - ilustracja #1

nieSławny: inFamous 2

Studio Sucker Punch Productions – producent marek inFamous oraz Sly Cooper – dołączyło do rodziny Sony Computer Entertainment Worldwide Studios, stając się jej szesnastym członkiem. Amerykański deweloper, od lat współpracujący z SCE, został ostatecznie wykupiony, dzięki czemu wszystkie kolejne tytuły w portfolio pozostaną exclusivami na konsole Sony. Jego gry sprzedały się dotąd w liczbie ponad 7 milionów egzemplarzy.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Rugby Challenge

Emergency Hospital

Blast Factor: Advanced Research

Dungeon Siege III

LittleBigPlanet 2

Kehrmaschinen - Simulator 2011

RIFT

Marvel Super Hero Squad: The Infinity

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

The King of Fighters XIII - trailer #1

Halo: Combat Evolved Anniversary - Cinematic Trailer

Gears of War 3 - Five Against All

The Darkness II - kulisy produkcji #2 (PL)

Pro Evolution Soccer 2012 - 1 na 1 (PL)

Diablo III - Beta Gameplay

Gramy w Insanely Twisted Shadow Planet Gramy!