Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePS3PSV
Okładka Sly Cooper: Thieves in Time (PS3)
OkładkaSly Cooper: Thieves in Time (PS3)

Sly Cooper: Złodzieje w czasie

Sly Cooper: Thieves in Time

Sly Cooper: Złodzieje w Czasie to czwarta odsłona cyklu przygodowych gier akcji z sympatycznym szopem w roli głównej. Gra wyprodukowana została przez firmę Sanzaru Games z myślą o użytkownikach konsoli PlayStation 3.

Przygodowe | TPP | platformówki 3D | obraz w 3D | funkcje cross-platform | podróże w czasie | przygodowe gry akcji | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sly Cooper: Złodzieje w czasie Premiera

5lut2013

PS3 PSV

Sly Cooper: Złodzieje w Czasie to kontynuacja serii przygodowych gier akcji, w której gracz wciela się w tytułowego szopa o imieniu Sly, jednego z członków słynnego złodziejskiego klanu Cooperów. Produkcja zmieniła dotychczasowego producenta i została opracowana przez ekipę studia Sanzaru Games, mającego w dorobku port poprzednich trzech części serii na konsolę PlayStation 3.

Historia czwartej części Sly'a zaczyna się zaraz po zakończeniu wydarzeń z trójki. Będący mózgiem bandy żółw Bentley opracowuje maszynę do podróży w czasie, a z przekazywanej z pokolenia na pokolenie księgi Thievius Raccoonus w tajemniczy sposób zaczynają znikać kolejne wpisy. Zaniepokojona zmanipulowanym biegiem czasu drużyna rusza więc w podróż do przeszłości, by poznać przodków naszego bohatera i uratować ich przed nieznanym wrogiem.

Złodzieje w Czasie to pierwsza część serii wydana na PlayStation 3, która wnosi do rozgrywki kilka nowości. Jedną z nich jest system strojów, które zdobywać będziemy podczas naszej przygody. Każdy z napotkanych przez nas przodków obdaruje nas swoim kostiumem, który będziemy mogli w dowolnej chwili założyć i zyskać nowe umiejętności. Nowe stroje pomogą nam też dotrzeć do wcześniej niedostępnych miejsc. Nowością jest również ulepszona kryjówka, w której możemy teraz m.in. przeglądać zdobyte przez nas skarby.

Sterowanie w grze nie uległo zmianie, podobnie jak podstawowe umiejętności szopa. Grafika utrzymana w komiksowej atmosferze korzysta z uroków technologii cel-shading, a za muzykę oraz głosy postaci odpowiadają ci sami ludzie co w poprzednich częściach. Oprócz tytułowego szopa w niektórych momentach gry możemy się także wcielić w naszych przyjaciół z gangu, czyli żółwia Bentley'a oraz hipopotama Murray'a. Gra nie oferuje zabawy przez Internet, dostępny jest jednak tryb kooperacji znany nam z poprzedniej części.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 BD

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 409 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9,2 / 10 na podstawie 160 głosów czytelników.

Sly Cooper: Złodzieje w czasie cena w dniu premiery: 169,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Sly Cooper: Złodzieje w czasie

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
PS3
PSV